Wpis z mikrobloga

ale to jest smutne, 2 tyg temu regularne 14-16 winow w fc kilka tygodni z rzędu, granica 2 i 1 dywizji i jeb uptade i nic nie umiem, 4 dywizja i w tym tygodniu ledwo sie zakwalifikowałem, tez tak macie czy nagle okazalo sie ze jestem dużo słabszy niż kiedyś? #fut
  • 5
  • Odpowiedz
@GERM: Ja ostatnio każdy mecz w #!$%@? dostawałem, moi piłkarze nie potrafili podać piłki i przegrywałem nawet mecze towarzyskie. A teraz chyba jakiegoś boosta dostałem i wczoraj od 4 do 2 ligi wszedłem bez przegrania meczu
  • Odpowiedz
@GERM: No u siebie to samo mam - czuję, że każdy kolejny update wprowadza takie "niewidocznie" zmiany do gameplayu, że zmieniają totalnie tę grę. Pod koniec sezonu czy dzień przed patchem odnoszę wrażenie, że w końcu nauczyłem się grać - aktualizacja - bam, jestem robiony jak chcesz i to trwa przez jakiś czas, dopóki nie ogarnę jakiegoś błędu w swojej grze.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@mvnieq: dokładnie, to co ja zauważyłem u siebie:
- podania prostopadłe są dużo mniej celne, a często po podaniu napastnik ma problem z przyjęciem piłki i odbiegnięciem (nie wiem co tu się odpierdziela, miałem kilka razy tak że zamiast przyjąć kierunkowo to piłkarz stara się jakoś obiec piłkę xD)
- mam problem w rozegraniu w środku pola, przeciwnicy szybko przecinają podania, ciężko mi szybko rozegrać piłkę i nawet zwykłe podania w
  • Odpowiedz
@GERM: To u mnie tak:
- z prostopadłymi nie widzę problemu (chociaż to pewnie wina tego, że tutaj nie potrafię w ogóle ich wykorzystywać od początku xD), ale przyznam rację z przyjęciem piłki
- z podaniami w środku pola też zgoda
- nie zwróciłem uwagi na tap-iny, ale chyba musi być coś na rzeczy, bo pamiętam, że mocno się #!$%@?łem na wylewy wynikające z tego, a teraz nie kojarzę, kiedy ostatni
  • Odpowiedz