Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ludzie maja taki ból dupy o ten strój Zelenskiego? Słyszałem, że jak u nas był Stan Wojenny, to nawet prezenterzy telewizyjni byli w mundurach, jako znak walki/gotowości do walki itp. Tak samo i tutaj, symbolicznie barwy „wojskowe?” Spodnie cargo itp to tylko utożsamienie się z walczącymi.

Zelenski w takim stroju - źle
Zelensky w garniturze podczas wojny - też źle bo jak to tak ze jego ludzie walczą w okopach a on na salonach w garniturku i uprasowanej koszuli śmiga
#wojna #ukraina #rosja #polityka
  • 24
@thumthum: bo lepiej gadać o portkach Zełeńskiego niż o zrównaniu Polskich firm z Ukraińskimi na Ukrainie, lepiej robić raban wyciągając powstanie Chmielnickiego niż mówić o rekordowych kontraktach za MILIARDY dla polskiego przemysłu zbrojeniowego na 150 Rosomaków, 3 KMO Raków czy 100 piorunów!

Masz dyskutować o Wołyniu, ciuchach czy orderze ale nie o gigantycznych zyskach ze współpracy Polski i Ukrainy, która daje olbrzymie wieloaspektowe korzyści.

Portki są ważniejsze od umowy na MILIARDY.
Słyszałem, że jak u nas był Stan Wojenny, to nawet prezenterzy telewizyjni byli w mundurach


@thumthum: Serio ktoś tak napisał? XDD
Przecież tak mógł napisać tylko jakiś kacapski troll
@fraciu: śmieszny ten kontrast GARNITUR vs SWETEREK - zgadzam się; bólu dupy ze ktoś tak uważa nie mam i nie napisałem chyba żebym miał :p ale na pewno śmieszniejsze było gdy Macron w swetrze się pokazał takim samym xD
@mayek mój teść, ostry patriota aż momentami skrajny, a mój ojciec tez to potwierdził; nie wiem czy podczas całego stanu wojennego czy tylko w pierwszy dzień
@thumthum nieświadomie zamykasz się w wykopowej bańce pełnej ruskich propagandowych troli, zwykłych klasycznych troli, które for fun podjudzają wszystkich oraz niezbyt bystrych nacjonalistów. Jak wprowadzili wykop 2.0 to zrobiłem sobie odwyk od mirko i wszystko jak renkom odjoł. Zniknęły ciagłe wojenki skrajna lewica vs skrajna prawica, bombardowanie propagandą na temat wojny od jednej i z drugiej strony. Nagle się okazuje, że 90% społeczeństwa mie popiera konfy jakby się mogło z wykopowej próby