Wpis z mikrobloga

@GrubyKociol: Serwisów nie robiłem bo nic sie nie działo, rozebrałem tylko lagi i dałem nowy smar bo piszczały i nowe klocki plus wyregulowałem biegi bo 7i 8 mi haczyła ale w serwisie nie był. faktycznie zrobie zdjęcie paragonu i książeczki to powinno uwiarygodnić rower
@Mawid_Dotyka: OLX to kombinacja 3 rzeczy - dobrej ceny, dobrej oferty (przede wszystkim ładnych zdjęć) i konkretnych potrzeb.

1. cena spoko, ja bym nawet podniósł, niech sobie wytarguje te 700-800
2. zrób zdjęcia na zewnątrz przy dobrej pogodzie i z jakimś w miarę jednolitym tłem, z którym rower kontrastuje (np jasna ściana).
3. mało kto jeździ rowerem w zimie, za to jak tylko się zrobi 15 stopni i wyjdzie słońce to
@Mawid_Dotyka: moze mieszkasz gdzies gdzie nikt nie potrzebuje roweru XD tak tez czasem bywa, pisz tam nowy sacz albo limanowa, myslisz ze na twojej wiosce ktos ci kupi rower na olx XD predzej przez parafie sprzedasz albo lokalny gs
musisz go umyc i czyms nawoskowac zeby sie swiecil
zdejmij ten z deka dziadowski dzwonek, popraw kierownice bo wyglada jakby ktos nierowno ja zalozyl

zdjecia jakies normalne, w gorach czy przy jakims
@Mawid_Dotyka nie znam się na rowerach ich markach itd. Okiem laika, wszedłem w ogłoszenie pojawiło się pierwsze zdjęcie i cena i pomyślałem, że ktoś chce jakiś szmelc wypchnąć. Jakoś te pierwsze wrażenie zmień
@Mawid_Dotyka: chłopie, spec na wiosnę robi promocję 25% na wszystko. Nikt nie chce już kupować rowerów, firmy wstrzymują produkcję, prognozy są słabe. Ludzie wystawiają kilkuletnie karbony za tysiące zamiast ich kilkanaście. Poczekaj, obniż cenę, poczekaj, obniż cenę, powtarzaj do skutku.
@Mawid_Dotyka: Ja swojego V1 kupiłem za 1100 zł i dzisiaj jest taka sytuacja na rynku, że jakbym miał go komuś sprzedać za 600-800 stów to po prostu to nie ma sensu i szkoda się go pozbywać.
Ja myślę że przydała by się pełna specyfikacja. Nikt nie będzie się domyślał czy tam jest napęd i przerzutki Shimano, czy jakieś chińskie gówno.
A jak nie podasz dokładne jaki model, to jak to niby znaleźć?

Zamiast dać zdjęcia korby, kasety (wolnobiegu?) i przerzutek, to jakieś zdjęcia kół.

Jak jest tam pełny osprzęt Shimano, to koniecznie trzeba o tym wspomnieć.
@Matpiotr: Jestem laikiem jak kupowałem to na wykopie pisali że dobre rowery, w ogłoszeniu nic nie dawałem bo myślałem że to tylko zaśmiecanie treścią

@eeehhh Kupiłem sobie szose w decathlonie bo formalnie to 95% po asfalcie sie kręce, ale faktycznie jak nikt nie bedzie chciał kupić to zostawie sobie żeby czasem sie po szutrze przejechać
@Mawid_Dotyka: Ja swojego zarzynam poza asfaltem aż miło. Lekki, zrywny, na sztywnym widelcu imo lepiej się podjeżdża - no i go nie szkoda, bo eksploatacja tania jak barszcz. Nawet na tej fabrycznej oponce daje radę. Mocowań w ramie tyle, że śmiało można robić podstawowy bikepacking na spontan w teren. Tak jak pisałem, po prostu szkoda byłoby się go pozbywać...

Ledwo parę lat temu fitnessy były traktowane przez sprzedawców jako gravele endurance