Wpis z mikrobloga

Podoba mi się ten festiwal #!$%@? Konfederacji w ostatnich dniach. Konfa jest orana z każdej strony, za 100 różnych rzeczy, a kuce dzielnie ich bronią używając na przemian 2 argumentów:

1. Ale przynajmniej lewaków będzie dupa bolała :))
2. Ale inne partie prześladują mężczyzn :((

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@mati030299: xDDDDD przy tym korycie, z którego za obecnej kadencji konfederosja ciągnie ile wlezie?


@FoxX21: co k0nfa zrobiła przez ostatnie kilka lat po za prówbą wprowadzenia 100 ustaw mentzena? xD

Jakieś ustawy gospodarcze? Coś? Jaki program ma k0nfa? Z ostatnich wywiadów wynika, że memtzen nawet nie chce się pozbyć 13 i 14 emerytury.
  • Odpowiedz
co k0nfa zrobiła przez ostatnie kilka lat po za prówbą wprowadzenia 100 ustaw mentzena? xD


@Kryspin013: warto dodać, że te ustawy to #!$%@?, które normalnie nie miałoby racji bytu i pewnie doszczętnie #!$%@?łoby to państwo xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: warto dodać, że te ustawy to #!$%@?, które normalnie nie miałoby racji bytu i pewnie doszczętnie #!$%@?łoby to państwo xD


@erixon: tzn te ustawy zostały odrzucone do poprawienia na etapie składania wniosków jako błędne buble prawne więc tym bardziej beka.
  • Odpowiedz
a co pokazały inne partie, które są stale przy korycie od 89?


@mati030299: zapytaj Bosaka

@strfkr odkąd istnieje kucowska sekta jednym z głównych kontrargumentów było 'ale lewactwo robi to samo!' i jakoś nigdy im się to nie kłóciło ze stwierdzeniami, że konfa to ta lepsza, merytoryczna opcja.
  • Odpowiedz
@strfkr: na konfederację nie głosuje już żaden kuc tylko nacjonaliści. Żaden kuc który wierzy w parowkowe imperium nie zagłosuje dzisiaj na konfe. Na konfe głosuje odpad od pisu, który jest na tyle sfrustrowany, że popiera opcje pro rosyjska i nacjonalizowanie każdego aspektu życia, żeby innym zrobić na zlosc xd
  • Odpowiedz
@strfkr zapomniałeś o argumencie "bo nie ma na kogo innego" xD nie ma na kogo hurr durr zatem logiczne że trzeba zagłosować na zamordystów i najgorsza obecnie partie jaka istniała od 89 - nie ma większego gówna niż konfa i nawet z tym nie handlujcie. Nigdy tym #!$%@? nie wybaczę tego jak głosowali z pisem na największy zamordyzm dekady dla poklasku kleru.
  • Odpowiedz
@strfkr: tak ludzie o ujemnej mózgowej wydajności cieszą się i chcą dać zarządzać sobą kolesiowi który jako polityk każe sobie skończyć, i całować po odbycie, ja to nie wiem czy to dobry program wyborczy ale mężczyźni którzy go popierają chyba lubią takie zabawy
  • Odpowiedz
@mati030299: Przecież konfederacja to kontynuacja wszelkich tworów Korwina, który był np. posłem na sejm pierwszej kadencji. Tak więc co pokazał obóz polityczny z którego wywodzi się konfederacja przez te ponad 30 lat? Z UPR wyrastało się jakoś po 20 roku życia. Zaskakuje mnie upośledzenie kuców popierających konfederacje, szczególnie, że to dorosłe chłopy, a debile xD
  • Odpowiedz