Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że większość katolików krytykujących ateistów to nieudacznicy życiowi? Zamiast zarabiać po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, mieć wartościowe wykształcenie, siedzą dniami i wrzucają jakieś memy na złych ateistów
Niektórzy z nich są tak tępi i bezwartościowi, że zarabiają 4-cyfrowe kwoty miesięcznie i mają wykształcenie średnie albo jakąś logistykę/socjologię/pedagogikę. Serio XD

#pdk #ateizm #katolicyzm #bekazkatoli #bekazateistow #bekazpisu
  • 19
Zauważyliście, że większość katoli to albo idioci-biedacy, którzy sami nie potrafią myśleć. Albo bogaci cwaniacy, którzy tylko udają świętoszków, żeby przypodobać się wspomnianym biedakom, a w rzeczywistości są zakłamanymi konformistami i hipokrytami.
@Kryspin013: wiesz co moim zdaniem jest gorsze od kuca. Anty-kuc. Bo typowy kuc sra na własne podwórko, a anty-kuc sra na moje i jest mi najzwyczajniej wstyd dzielić z anty-kucem część poglądów.

I tak się zastanawiam, albo faktycznie jesteś tragicznym przypadkiem anty-kuca... albo... kofo-trollem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kryspin013: wiesz co moim zdaniem jest gorsze od kuca. Anty-kuc. Bo typowy kuc sra na własne podwórko, a anty-kuc sra na moje i jest mi najzwyczajniej wstyd dzielić z anty-kucem część poglądów.


@makaronzjajkiem: ok, czyli jesteś kucem i złapałeś ból dupy bo sparodiowałem bzdury innego kuca. Noted.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.