Wpis z mikrobloga

Teraz już tylko pozostaje czekać na koalicję PIS-Konfederacja, wprowadzenie jakichś turbo-katolickich ustaw, jak 25 lat więzienia za wzięcie tabletki dzień po, i na wykopie znowu serie wpisów "Przepraszam, że głosowałem na Konfederację, myślałem że chcą obniżać podatki... W następnych wyborach będę się modlił o powrót Aleksandra Kwaśniewskiego" xDDD

Wy się #!$%@? nic jeszcze nie nauczyliście? xD

#konfederacja #polityka #mentzen #korwin #bekazprawakow
card_man - Teraz już tylko pozostaje czekać na koalicję PIS-Konfederacja, wprowadzeni...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
Konfa nie pozwoli im na to już


@sorek: ta jasne. Może RN tak, ale dla według korwinistów to niech wolny rynek zadecyduje, no i zadecyduje tak jak dotychczas robił Pis
  • Odpowiedz
@card_man ja #!$%@?. Kraj się sypie, inflacja jak sam #!$%@?, ruski wróg u bram a wy najwieksz zagrożenie konfederacji widzicie w aborcji.

Kwestia aborcji to chyba dla mnie najmniej istotna czynnik odrzucający od konfederacji, porównując go z innymi innymi kwestiami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niemamwiedzy: no jakby nie było to ten ich katolicyzm wielu odstrasza. I tak napisałem bo jak były te protesty o aborcję to właśnie wtedy takie wpisy się pojawiały.
Zresztą dla mnie nie warto głosować na Konfederację bo te ich gadanie o obniżce podatków to mrzonka. Mentzen sam w KS mówił że nie można obniżyć podatków, bo państwo ma swoje zobowiązania.
  • Odpowiedz
@card_man no oczywiście że tak.

to banda #!$%@? klamcow i zaprzanców gotowych sprzedać nas za kilka kopiejek. wydaje mi się że to głośny problem tego ścieku a nie kwestia aborcji. dla mnie jako 30 paroletniego singla ta kwestia jest zupełnie nie istotna
  • Odpowiedz
@card_man: konfederacja to partia konserwatywna i ochrona życia jest wpisana w jej status dlatego żadnego poszanowania dla aborcji i tabletek dzień po nie ma i nie będzie. Niestety przez nieudolność Godek powszechność aborcji wzrosła i trzeba zrobić wszystko aby ten proceder ukrucić. Jeśli więzienie ma odstraszyć od aborcji to jestem na tak
  • Odpowiedz