Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady, jakiś okoliczny wieśniak wieczorami podrzuca śmieci pod moim domem. Nie byłoby problemu gdyby śmieci trafiały do kubła lub były w workach, niestety śmieci są po prostu systematycznie wysypane prawdopodobnie z samochodu przed kubły na podjeździe. Niestety prowizoryczny monitoring w postaci wideorejestratora w oknie zawiódł, gdyż w nocy jest on bezużyteczny. Czy jest ktoś w stanie polecić jakieś racjonalne rozwiązanie, które ułatwi zarejestrowanie w nocy z 15m tego hultaja na gorącym uczynku? Nie musi być żadnych funkcji sieciowych, równie dobrze może zapisywać na kartę pamięci lub USB, ważne żeby było minimum ostatnie 24h i dobra jakość w ciemności.

#kamery #monitoring #dom #mieszkanie #zlodzieje
  • 6
@j44ska: Dzięki, niestety nie mam gdzie jej w sposób dyskretny zamontować na zewnątrz, no i też kwestia zasilania, nie wiem kiedy będzie kolejny podrzut, więc baterie mogą się tu nie sprawdzić.
@Pandillero: kubły są przy ulicy osiedlowej, nie ma jak przy nich zamontować fotopułapki, żadnej wiaty, żadnych drzew, mogę ją conajwyżej w oknie z widokiem na ulicę postawić, ale będzie często ruch więc po prostu wątpię, że długo wytrzyma na bateriach