Wpis z mikrobloga

9:00 rano, a ja właśnie jestem po pływaniu na basenie. Dzisiaj lekko pykło 1,5 km.
Trochę #chwalesie i #wygryw bo jeszcze kilka miesięcy temu o tej porze bym leżał pijany albo leciał do sklepu po kolejne alko, bo jeszcze byłbym niedopity.
Minęło 4 miesiące odkąd rzuciłem #alkohol i powoli wychodzę z #alkoholizm.
Każdemu, kto ma lub czuje ze może mieć problem z alkoholem polecam rzucić.
Trzymajcie się z niedzieli rano i proszę trzymać za mnie kciuki żebym dalej trwał w trzeźwości.
seraph88 - 9:00 rano, a ja właśnie jestem po pływaniu na basenie. Dzisiaj lekko pykło...

źródło: 482F2AFF-582B-4363-8C20-BDA117AEF678

Pobierz
  • 46
@seraph88: gratulacje byczq u mnie od początku roku 0 alko i jakość życia niesamowicie się poprawia, coś co było na kacu nie do zrobienia dziś robię z uśmiechem na ustach, każdy kto przeginał pałe z hehe browarkami (przecież piwo to nie alkohol xD) powinien sobie zrobić minimum miesiąc detoxu i zobaczyć jak fajnie jest na trzeźwo. Nie zamierzam wracać do tego syfu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takjestembordo: Jeśli chodzi o sport, to głównie siłownia i do tego właśnie cardio w postaci basenu albo biegania.
A co do terapii, to aktualnie uczęszczam na mitingi AA i powoli zaczynam skłaniać się ku programowi 12 kroków. Tak więc jeszcze dużo przede mną.

Mega jest Twój wynik, trzymam kciuki za dalsze trwanie w trzeźwości (òóˇ)
@PfefferWerfer: Ja głównie kraulem pływam z przerwami na żabkę. Wydaje mi się, że to kwestia wytrenowania. Również pomaga podpatrywanie u innych i doskonalenie swojego stylu. Czasami małe niuanse pomagają zaoszczędzić sporo energii