Wpis z mikrobloga

#rozdajo jednej z najgłośniejszych książek finansowych na świecie. Pana Roberta Kiyosakiego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać, podobnie jak jego największego dzieła ;)

Więcej na temat książki przeczytacie na lubimyczytac.pl

Pytanie jak zawsze będzie tematyczne: W co proponujecie zainwestować w 2023 roku? Złoto, srebro, bitcoiny, kukurydzę, ropę naftową, kawę, kakao, gaz, a może tusze wieprzowe? Odpowiedź krótko uzasadnijcie. Przy okazji tylko wspomnę, iż we wszystkie wymienione towary możecie inwestować na platformie XTB, o czym napisałem w tej analizie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rozdajo?
Odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod wpisem, dając krótkie uzasadnienie
Kliknąć plusik

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.

Wysyłka nagrody Pocztą Polską.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem
JakDorobiccom - #rozdajo jednej z najgłośniejszych książek finansowych na świecie. Pa...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 37
Proponuję w tusze wieprzowe. W związku z antykampanią wobec agendy c40 i pokazowym jedzeniem mięsa w social mediach, popyt na mięso w tym wieprzowinę na pewno wzrośnie. A więc należy się spodziewać zysków z tej inwestycji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Moja propozycja to konta premium na wykopie. W czasie matur ich wartość rośnie w zawrotnym tempie. Jak wiemy, co roku niemal 100% przecieki z matur na kontach premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W co proponujecie zainwestować w 2023 roku?


@JakDorobic_com: W waluty. Uzasadnienie to galopująca inflacja i wydaje mi się to logiczne ale nie liczyłem nic jeszcze.(ani nie będę) Normalnie nie inwestuję więc moje gadanie tutaj jest gówno warte ale odpowiedziałem na pytanie i dałem krótkie uzasadnienie.