Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jakiegoś fajnego hostingu który będzie obsługiwał WordPress'a:

- z dobrą pomocą techniczną
- z możliwością przywrócenia tego co się zj3bało
- zeby hosting był idealny pod WordPress'a
- z jakąś fajną i sensowną pocztą
- zeby było bezpiecznie
- z migracją poczty
- zeby nie było zbyt skomplikowanie

szukam czegoś do 100/120 zł za rok

DOMENE JUZ MAM

myślę ze na wykopie mogę liczyć na #programista15k

#informatyka #polska #komputery #programista30k #hosting #poczta #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #programowanie15k #technologia #internet
  • 20
@gigachad_has_entered_the_chat: @reiz no to po kolei - odnośnie dhosting, poczytaj o nich ostatnie opinie, coś się tam dzieje niedobrego -> KLIK; raczej bym się nie pakował.

webd.pl to hosting jeszcze pamiętający czasy phpbb by przemo, ale nie korzystałem, to się nie wypowiem.

small.pl / mydevil.net - to, że hosting nie krzyczy na stronie głównej, nie znaczy, że się do niego nie nadaje i go nie obsługuje. Do odpalenia wordpressa potrzebujesz
@gigachad_has_entered_the_chat: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
@gigachad_has_entered_the_chat: rynek hostingowy jest spory, dyskutować o nim można godzinani. Zenbox zostal ostatnio przejety przez stare H88, czyli obecne cyber_folks. Przejęli sporo firm, więc uważnie przyglądaj się do kogo należą, albo rzuc okiem na ich porftolio. Zarowno ich jak i nazwy Ci nie polecam :), ale to oczywiscie moja prywatna opinia, z ktora mysle wielu sie zgodzi.
@gigachad_has_entered_the_chat: Hej! Możesz sprawdzić naszą ofertę.
Nasza oferta

Co zyskasz?

-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe
-PHP 5.6-8.2
-Litespeed & Redis
-Autoinstalator i menadżer Wordpress
-Darmowe Certyfikaty SSL (Let's Encrypt oraz ZeroSSL)
-SSH
-Cron
-Kopie zapasowe do 21 dni wstecz
-Darmowa migracja usług

Nie stosujemy drobnych druczków, nie ukrywamy kosztów oraz parametrów planów hostingowych.
Staramy się, aby nasze
@gigachad_has_entered_the_chat: każdy hosting obsługuje WordPress
tylko słabe hosty wypisują że mają specjalny pakiet/support dla WordPressa ( oczywiście w wyższej cenie )
co oczywiście jest wielką bzdurą i naciąganiem klientów xD

Każdy hosting z php i mysql wystarczy do działania WP
ale nie każdy ma inne technologie jak python node java perl R rust golang i wiele wiecej znajdziesz właśnie na small.pl / mydevil i to w cenie dużo niższej niż hostCOSIE
@Sunekkk: jakich bzdur? Czyli nie robią restartów? Albo napisałem, że inni nie robią? Obiektywnie napisałem, że zdarzyły się takie zgłoszenia nawet tutaj na wykopie, a żeby rzetelnie opiniować, to mówię o wszystkim, aby autor wpisu zapoznał się z jak największą ilością materiałów, a nie tylko po to, by koledze zaoferować kupon rabatowy i żeby trafił na moją liste referencyjną. Nie napisałem, że inni nie robią, a ty nie zaprzeczasz, że oni
@Sunekkk: @szuwarek-mini Dzięki mireczki. Z racji, że planuję zmigrować swój WordPress do framework'a Hugo deployowanego za darmo na Netlify, to pozbędę się swojego hostingu mydevil. Dlatego też kminiłem jaki hosting e-mail wyjdzie najtaniej i wypada że właśnie small.pl z kodem CT80 za te skromne 10 zł na rok xD