Wpis z mikrobloga

#friz Szczerze to wierzę w to że za 2-3 lata ekipa wróci to pierwotnego składu. Dlaczego? Dlatego że jak i jednej stronie tak i drugiej będzie się to opłacać. Friz sam mówił że jest skory żeby się pogodzić ( tak wiem mógł to mówić pod kamerę ale równie dobrze mógł mówić prawdę)
Ekipa B potrzebuje Friza bo bez niego znika z przestrzeni publicznej i po czasie dotrze do nich że współpraca z Ekipą jest lepsza od nagrywanie 6 filmików miesięcznie nie przekraczających 200k. A teraz wyobraźcie sobie jaki boom w internecie zrobiłby powrót starej ekipy.
Tak wiem byli ekipowicze aktualnie są nudni (oprócz Pateca) ale przy dobrym ogarnięciu contentu i motywacji związanej z sukcesem i z powrotem na piedestał to miałoby szanse odnieść sukces
  • 9
@QTINIO:
1. Mówił szczerze, bo z tego są piniądze, jednak Ekipa Orginal squad to lepszy produkt (pytanie czy jest jednak pomysł na to, bo powoli wyrstają z kontentu dla kidosków, a tu musi być mala zmiana jakaś)
2. No oni bez niego to zdychaja, w senie Gimli, Marycisa są już out, Paulincia dogorywa, tromba i kindly krzychu nie maja pomysłu na siebie fest, murcix działa ale cóż,...
3. Patec rządzi.
@QTINIO: Mrożon nie potrzebuje już starej ekipy do realizacji swoich projektów. Ja jestem zdania, że on pójdzie w robienie dużych projektów jak Kampery, T5m, bo w takim formacie dobrze się czuje, a teraz ma na to kasę. Może zrobi mam talent youtuberów, może jakieś "Masz 5 minut". Może kiedyś ze starą ekipą nagrają wspólny dokument podsumowujący pracę i tyle, bo ludzie nie są już nimi zainteresowani
@QTINIO: jest jeden problem friz ich już nie lubi, od dawna usuwał się w cień i nie pojawiał się na ich odcinkach albo robił to na #!$%@? (pewnie przez #!$%@? kontent) oni też u friza nie robili tyle co robi genzie czy t5m(2) (oczywiście też byli yes menami i wszystko było woooow, mocne, grube - ale jego obecne produkty robią to lepiej i lepiej trafiają do widzów). Ekipa została już wykorzystana,
@QTINIO: gdyby im sie chcialo tak jak im sie nie chce to bylby na nich znacznie wiekszy hype niz na Genzie. Gdyby tylko utrzymali poziom z 1 sezonu i poniekad z USA i innych wyjazdow. Zmarnowac cos co bylo żyłą złota a zarobek na tym to sama przyjemnosc, zabawa, wyglupy i podroze to totalny debilizm.