Wpis z mikrobloga

@BJXSTR przynajmniej masz jakiś wybór, ja w swojej Polsce powiatowej to mogę co najwyżej podjechać do najbliższego dużego miasta 50 km na zakupy po tym jak w Lidlu zlikwidowali krafty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wacek_1984: Przecież ostatnio (z zeszłym roku jeszcze) jak kupiłem sobie różne browarki za 50ziko to wylałem to do zlewu, bo się pić nie dało w każdym posmak żelaza od #!$%@? kadzi, a idź Pan w #!$%@? z takimi kraftami.
@BJXSTR: @BJXSTR @wacek_1984 @Przeemek06

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo
@BJXSTR: Ja na szczęście mam jeden bardzo dobry sklep specjalistyczny niedaleko pracy, ale jego minus to oczywiście ceny. Czasami cena Lidl do ceny w sklepie specjalistycznym różniła się 3-4zł. No i wiadomo - lepiej wrzucić jakieś dwa piwka podczas zakupów niż specjalnie jechać i brać karton xD