Wpis z mikrobloga

#wordpress #woocommerce #webdev #sklepyinternetowe #ecommerce #webdesign

Hej Mirki!
Sprzedaję personalizowane produkty na Etsy i eBay i szukam jakiegoś rozwiązania żeby lepiej tym wszystkim zarządzać. Etsy i Ebay nie są zbyt przyjazne dla kupującego pod względem personalizacji. Potrzebuję personalizacji tej na wzór tej wtyczki - https://codecanyon.net/item/woocommerce-extra-product-options/7908619 . Tylko, że sama ta wtyczka nie do końca jest rozwiązaniem dla mnie. Co chcę osiągnąć: gdy ktoś kupi produkt to wyślę mu wiadomość z linkiem, który wygeneruję specjalnie dla niego. Gdy wejdzie on w link to będzie miał listę produktów, które kupił na Etsy/Ebay i tam będzie miał możliwość personalizacji (jak we wtyczce wyżej). Jak już spersonalizuje to wyświetli mi się w panelu, że to zamówienie jest gotowe do realizacji. Gdy zrobię już projekt to kupujący będzie musiał (tylko w niektórych przypadkach) zaakceptować projekt i wtedy będę wiedział, że mogę już go zrobić. Do tego w niektórych miejscach będą reklamy produktów, które mogą zainteresować kupującego żeby je dokupił. Czyli kupujący będzie miał podgląd na swoje zamówienie za każdym razem gdy wejdzie w ten link, który mu wysłałem na początku. Czyli wygląda na to, że potrzebuję coś pomiędzy wtyczką co wysłałem wyżej, a jakimś ticket systemem. Myślałem żeby zrobić to na wordpressie i dla każdego zamówienia robić osobną stronę (stronę/post) na której będzie lista produktów co ktoś kupił. Strona zabezpieczona hasłem, które podam klientowi - tylko co dalej? Macie jakieś pomysły jak to zrobić używając już istniejących wtyczek (mogą być płatne)?