Wpis z mikrobloga

Ciężko jest zacząć pracę jako kierowca ciężarówki? Bo się nad tym zastanawiam czy robić prawko c+e. Ogólnie to jeździć lubię i z przyczepką samochodowąteż umiem jeździć i cofać tylko się boję że będą mnie może prześladować jakieś patusy albo sebixy, a ja raczej jestem spokojny przegryw i szukam pracy gdzie nie będę musiał się bardzo użerać z ludźmi.

#przegryw #pracbaza
  • 20
@Leotard00: Ogólnie to gdzieś od dwóch miesięcy codziennie przeglądam sobie oferty pracy i jako kierowca ciężarówki jest bardzo dużo ofert. Więc myślę że nie tak ciężko, ale od podszewki tematu nie znam.
Ja mam prawko c+e i na razie pracy nie mogę znaleźć. Generalnie będąc spierdonem wszędzie jest ciężko. Nie dla spierdona to, to dla dynamicznego Mariusza lvl 50 co nie boi się zagadać o fajkę na parkingu eh


@Slepak:
Jak to jest możliwe, kiedy w wielu krajach brakuje kierowców, w UK chyba nawet oferowali 10k msc o.O
@Leotard00: Najlepsza opcja koszt/zysk jaką znam. Mam wykształcenie wyższe techniczne, a #!$%@? sobie ciężarówką ma zachodzie za 30k PLN/msc i się śmieję. W rok odkładam sobie na mieszkanie i wracam do normalnego życia. Rok #!$%@? jako wioślarz na galerze to uczciwa cena za pełną niezależność finansową.

Nie wygłupiaj się z pracą u Polaka, od razu ma zachód do kołchozu transportowego, tam biorą każdego bo ssanie jest kosmiczne, na początek dostaniesz z
a jak chcesz zarobić tyle co ja to ci wytłumaczę na PW jak to zrobić, bo już zbyt wiele razy mnie tutaj parkingowi profesorowie oskarżali o fantazmaty xD


@PfefferWerfer: Jeżeli jeździsz na własnej działalności gospodarczej z wynajętym sprzętem, to wszystko jasne, a jeśli nie, to tylko kontenery chodzą mi po głowie w tej chwili.