Wpis z mikrobloga

@ZjemTwojegoRogala: aha i dlatego zajmują 2/3 miejsca XD Słowo symbol oznacza, że powinien by tego mało, a nie #!$%@?, że więcej niż gospodarz czy nasz główny sojusznik. Jak chcemy być tacy solidarni to przynajmniej amerykańskie powinniśmy tam dać, żeby było po równo. To bycie fajnopolakiem wyżarło ci mózg skoro nie szanujesz własnych barw narodowych. Śmiejesz się z chłopaka, a pojedż do usa to zobaczysz jak tam ludzie są dumni ze swoich
nacjonalizm za bardzo usiadł Ci na bani.


@ZjemTwojegoRogala: a ty co jak widzisz rodziców to plujesz na nich ze przrszkadza ci nacjonalizm?
Normalnie jako Polakowi przeszkadza mi taka ilość flag ukraisnkich.

dla mnie to symbol solidarności


@ZjemTwojegoRogala: szkoda, ze solidarności tylko w jedną stronę, bo tak to nawet naszych rolników na zbozu robią w uja taka to Solidarność.
To bycie fajnopolakiem wyżarło ci mózg skoro nie szanujesz własnych barw narodowych. Śmiejesz się z chłopaka


@peter1616: taki to się ojkofob znalazl nie szanuje barw jak i Polaków a ubiera ro w piekne slowa solidarności.
@peter1616: towarzyszu, nie śmieję się z twojego brata kamrata. Przywalanie się o procentowy udział flag na jednym kadrze jest żałosny. Nie jestem hurra patriotą, nie mniej jestem dymny z większości Polaków za to co robili, robią i będą robić dla Ukrainy. W zasadzie robimy to dla siebie...