Wpis z mikrobloga

#hejto panikarze - czyli o to walczyliscie, o samo geste na glownej xD

Nie powiem, na wykopie nadal sa wytrwale trolle ale od kiedy portal przeszedl zmiane to jednak jest ich mniej. Pewnie dlatego ze wiekszosc z nich (oraz atencjuszy) przeszla na ten drugi portal.

Nic mnie tak bardzo nie obrzydza jak manipulacje polityczne. Pewnie jakbym wszedl w tag polityka to by chwalili Libertarian za bycie partia "wolnosciowa" XDDD

#wykop #centryzm
Pobierz
źródło: Z1DkW8y
  • 3
@NewBlueSky: Od kiedy portal, jak to eufemistycznie nazwałeś "przeszedł zmianę", na wykopie zostali przede wszystkim fani patostrimów, przegrywy i trole polityczne. Nie wiem, gdzie ty tu widzisz poprawę. Według mnie gówno po prostu rozlało się po obu portalach i na każdym cuchnie tak samo.
fani patostrimów, przegrywy i trole polityczne.


@PsychiatraRadzi: czyli "normalni" uzytkownicy internetu?

ja nie rozumiem pseudoelitaryzmu plebsu. Czy tego chca czy nie tacy sa typowi ludzi wkolo nich. Ktos chyba za duzo youtube i poradnikow o tym jaki to jest wyjatkowy sie naogladal xD
@PsychiatraRadzi: ale jak cos to zgadzam sie ze portal jest wybrakowany po zmianie, jednak to na hejto #!$%@? wiekszym gownem i kojarzy sie z tym patologicznym atencyjnym-manipoulatorskim wykopem co kiedys, co trzeba bylo naprawiac 1000 blokad na konta pewnych uzytkownikow (a teraz czarna na wykopie nawet nie dziala xD)