Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: nie interesuje mnie to, bo nie mam zamiaru z takiej korzystać. Śmieszy mnie jedynie ból dupy wielkich wolnościowców, bo pozwolono na coś, co im się nie podoba. No ale taki obraz wolnościowców, którzy tak naprawdę są mentalnymi januszami z podejściem 'to, co mi się podoba, ma być dozwolone, a co nie, zakazane':
a.....r - @Mr3nKi: nie interesuje mnie to, bo nie mam zamiaru z takiej korzystać. Śmi...

źródło: wolnosciowiec1

Pobierz
@BeatboxRocker: Ej a wiesz że ten gówno raport C40 został wydany w 2019? Jak tam zmiany postępują? Do ile już ograniczyli spożycie mięsa i lotów?
A teraz idź poszukaj jakiegoś innego #!$%@? raportu z zaleceniami i gdybaniem które prawaki uznają za prawdę "objawionom"

Olaboga Szwab nas w gettach zamknie literally 1984 ludzie otwórzcie oczy.

Ta wasza zbiorowa histeria już się żałosna zaczyna robić
Ej a wiesz że ten gówno raport C40 został wydany w 2019? Jak tam zmiany postępują? Do ile już ograniczyli spożycie mięsa i lotów?


@Saudade: Takie rzeczy wprowadza sie stopniowo. Poczytaj sobie o gotowaniu zaby.
Co do ograniczania lotow to nie mow mi, ze w trakcie pandemii mozna bylo latac tak samo jak przed pandemia. Znajac zycie odpowiesz ze pandemia to co innego i sie nie liczy ( ͡° ͜
@BeatboxRocker: """"GOTOWANIE ŻABY""" a może zarzuć czymś konkretnym a nie frazesem? Jakimś przykładem globalnego zniewolenia które jest tu i teraz i które zrobiono nam na złość? (argumentów pandemicznych nie przyjmuję bo coś wam te masowe zgony po szczepionkach nie chcą się zdarzyć)
Minęły 4 lata od wydania raportu? Gdzie są te kroki?
Ale jesteś odklejony chłopie xD


@L3gion: Wrzucilem film powyzej w tym watku gdzie Trzaskowski mowi o realizacji planu a ty masz problem z akceptacja rzeczywistosci... Obejrzyj go ponownie ze zrozumieniem.
Typowy lewak i myslenie zyczeniowe
a były w tej bajce smoki?


@adibor: to może oświecisz wszystkich w jaki sposób unia chce osiągnąć zero emisyjność bez likwidacji hodowli zwierząt, która odpowiada za 14,5% emisji gazów cieplarnianych wg FAO.
@BeatboxRocker: Jak typowy prawak nie potrafisz się odnieść w merytoryczny sposób tylko wrzucasz byle gówno na podparcie nie wiadomo czego. Dyskusja na poziomie. Nawet nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

Podaj mi przykład takich prawackich wysrywów z przeszłości które oni przewidzieli i które nas tutaj wciąż zniewalają. Wykaż się zamiast pleść bez sensu.

Dobrze że prawaki potrafią przewidzieć co się stanie choćby z klimatem w przyszłości XD