Wpis z mikrobloga

Muszę sobie zakupić lapka do pracy, zastosowanie typowo biurowe, exel, maile itp. Zależy mi na tym żeby był w marę solidny, cichy i żeby najnajdłużej trzymał na baterii (czyli w przypadku starego laptopa pewnie oznacza to dostępność jakiś tanich zamienników baterii). Najlepiej żeby dało się go kupić tak do 1000zł. Polecicie coś ciekawego z #thinkpad albo innych podobnych?
#laptopy #komputery
siewcanieczstychzamiarow - Muszę sobie zakupić lapka do pracy, zastosowanie typowo bi...

źródło: tp

Pobierz
  • 13
@siewcanieczstychzamiarow: do 1000 złociszy to przegrzeb sobie na alledrogo te thinkpady i znajdź taki jaki Ci odpowiada. Jakiś najwyższy model z serii T4xx lub T5xx, zależy czy to ma być 14 czy 15.

Mam firmowego T460 (albo T470) i to jest właśnie taki zwykły, biurowy laptop. Ale nie sprawdzałem dostępności baterii, ale nie jest ona wymienna.
@MercedesBenizPolska a miałeś w rękach t490? Ciekawi mnie jakość wykonania w stosunku do t480, bo mam t470s i t490 i ten 470 to jest w zdecydowanie lepszym stanie mimo 6 lat na karku niż dwuletni t490, a zastanawiam się nad kupnem t480 lub jeszcze jednym t490.
@vulcanitu:
Łącznie by się uzbierało ponad rok na wygnaniu ;]
Ostatni na 6 miesięcy.
Zapobiegawczo link do swoich ogłoszeń zamieściłem w profilu :D
W między czasie poznałem miejsca, gdzie nie dostaje się bana za rzeczy za które tu się banuje. Ale i tak myślę o migracji na hejto. Bo po "modernizacji" wykopu uj mnie strzela.