Wpis z mikrobloga

Witam. Wytłumaczcie mi jak to jest. Spotykamy osobę na swojej drodze życia, perfidnie widzimy, że leci w kulki z nami. Nagle kończy znajomość, jedno spotkanie było. A ja zamiast odpuścić już to już idealizuje ją i bardziej myśle o niej niż przedtem… Czemu takie coś ma zjawisko?
#psychologia #rozowepaski
  • 18
@Kalka301: słowo klucz:

idealizuje ją

Zauroczyłeś się w wyobrażeniu o tej osobie i jak sam zauważyłeś- nie jest w porządku wobec Ciebie pokazując swoje prawdziwe oblicze. A czemu występuje takie zjawisko? Być może masz problem z poczuciem własnej wartości i opierasz je na osobie, która według Ciebie jest potrzebna do podbudowania. Inaczej wygląda sytuacja jak zostajesz tak potraktowany przez partnera w związku, a inaczej jak dotyczy to osoby, którą ledwo co
@Bitszkopt: To prawda jest… Jestem szczęśliwy bardzo jak mam obok siebie dziewczynę i, która robi co ja chce ( w sensie takim np mysle sobie fajnie jakby zadzwoniła do mnie lub umówiła spotkanie i ona to robi sama) nie rozkazuje nikomu jakby coś. Ale tez słabe poczucie własnej wartości mam przez to jak tworze zdania niespójnie jak i mówię.
@Kalka301: to jest taka zabawa w atencję, szukanie najlepszej opcji. Przeciętnie ładne dziewczyny umawiają się na jeden termin z trzeba typami i wybierają jednego. Paweł Grzywocz mówił że pierwsze 10 randek nic nie znaczy, dopiero później być może coś z tego będzie.
@olokynsims: o kurczę… To niewesoło widzę tez u ciebie. Ja wychodzę z założenia teraz, ze uśmiecham się do wszystkich nawet do niej jak zagada do mnie pierwsza a zagaduje coś lekko gada to gadam a tak to wyjebka