Wpis z mikrobloga

#rozdajo 50 zł do Allegro w formie karty podarunkowej z okazji walentynek, podobno jednego z najkosztowniejszych świąt w całym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie będzie więc tematyczne: Jak najlepiej spędzać walentynki w 2023 roku? Krótko opisz.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rozdajo?
Odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod wpisem, dając krótkie uzasadnienie
Kliknąć plusik
Wejść w link i przeczytać o tym, jak WealthSeed rozdaje darmową akcję lub #etf z #gielda o wartości 50-200 zł.

Rozdajo trwa do najbliższego czwartku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - #rozdajo 50 zł do Allegro w formie karty podarunkowej z okazji walent...

źródło: rozdajo allegro

Pobierz
  • 49
@JakDorobic_com: ja pospałbym do południa, a potem wypił piwo do śniadania. Poczytalbym dobrą książkę trzymając nogi na stole, no, ostatecznie na jakimś podnóżku, pójdę na kompromis. Na kolację zrobiłbym coś specjalnego, w końcu mi się należy, także z przyjemnością posiedzialbym w kuchni i zrobił np sushi. Następne piwko byłoby tutaj znakomite, może nawet dwa! Taki najedzony i spełniony (zero potrzeb) zapewne zasnąłbym w łóżku oglądając jakiś serial.
Chyba nie mam nic
Jak najlepiej spędzać walentynki w 2023 roku?


Hejtować na Wykopie i nomen omen Hejto p0lki, kukoldów, beciaków i spermiarzy. Przyniesie to pożytek (coraz więcej mężczyzn się budzi i dostrzega rzeczywistość) oraz przyjemność własną (uwielbiam hejtować).
@JakDorobic_com Walentynki w '23 najlepiej spędzić na analizie pomysłów stworzenia ruchu oporu wobec zielonego komunizmu, opracowaniu wstępnego planu działań dywersyjnych itp. przy akompaniamencie Barry'ego White'a, którego głos prędzej czy później doprowadzi do stopniowego, ale efektywnego ubytku odzieży.
@JakDorobic_com Jak najlepiej spędzać walentynki w 2023 roku? - Najlepiej spędzać je z kimś ukochanym, no ale racji z tego że nie mam nikogo takiego spędzam właśnie te walentynki samemu w domowym zaciszu po pracy i po udanym treningu. Polecam