Wpis z mikrobloga

Mam 6-tkę Pro. Genialny sprzęt: grubo ponad tydzień na baterii (czasami 10-11 dni), codziennie spacer z gps + 2 x tygodniu bieganie, rower, basen, płatności działają sprawnie, wyświetlacz zawsze i wszędzie widoczny. Nie wiem czy chodzisz w koszulach na co dzień, ale 6x ciężko wcisnąć pod mankiet :)

Nie wiem czy warto dopłacać tyle kasy do nowych garminów.
@fizykWysokichEnergii: Moja opinia? Sapphir też można porysować (przypadki na fejsbukowej grupie Garmina), a Solar nie sprawdza się w Polsce. Wniosek? Wolałbym X z Pro 6 ;)

Zaleta 7? Lepszy GPS. W praktyce? U mnie 6X Pro daje radę i nie mam zastrzeżeń. Bateria w 6X Pro wystarcza mi na 13 dni (jak chcę zejść tak do 0 - niedawno robiłem test po niecałym roku posiadania ) przy niemal codziennych aktywnościach.

PS.
@fizykWysokichEnergii:

Fenix 6X Pro vs. 7X Sapphire Solar

7 to niemal 6 z dołożonym dotykiem. 7 Sapphire ma do tego lepszy GPS, ale to różnica między "bardzo dobry" a "najlepszy" więc musisz zastanowić się czy chcesz tyle dopłacać do małej różnicy.

mieliście do czynienia z obydwoma modelami

Miałem fenixa 6 Sapphire. Po kilkudziesięciu miesiącach noszenia do wszystkiego (praca, bieganie, rower, jakieś płytkie nurkowanie) ma kilka kropek na bezelu gdzie zeszło DLC.