Wpis z mikrobloga

@Bloodborn: ja bym raczej powiedział, że jest to inteligent pokroju Adasia Miauczyńskiego z Dnia Świra - mały człowieczek (całkiem inteligentny, chociaż może raczej oczytany), co to wszystkie niepowodzenia widzi w otaczających go ludziach, a nie w samym sobie, a jak takiemu zechcesz coś doradzić, to cię jeszcze zbanuje albo chociaż obrazi. Mnie dziwi, że on w ogóle ma jakikolwiek kolegów.
Mnie dziwi, że on w ogóle ma jakikolwiek kolegów.


@Michal_Pesymista: to jest (nieironicznie) typowa wschodnia bestia, gdy ma poczucie jakiejkolwiek władzy to zachowuje się jak kozak i obraża wszystkich dookoła. Kiedy jednak nie jest w stanie kontrolować sytuacji - vide jego wszystkie "debaty" to pokornieje i zamyka morde. Przykładem może być jego debata z JKM gdzie niehabilitowany praktycznie lizał po siurze #!$%@? zamiast go wyjaśnić. I gdzie tu jest ten honor
@jozef-dzierzynski: o to to, masz 100% rację. Na jego obronę, choć w pewnym stopniu tylko, mogę powiedzieć, że na polskich uczelniach jest wielu takich jak on. Akurat pracuję na uczelni wyższej i w mojej jednostce jest właśnie taki jeden doktorek. W meilach to jest prawdziwy pogromca, lecz kiedy dochodzi do spotkania twarzą w twarz, to nagle okazuje się grzeczny i miły. Ja dobrze wiem, że w debacie z robiącym ciągłe wrażenie
@jozef-dzierzynski: "Polactwo" Ziemkiewicza, dziś gdybym to czytał, to przy definicja chama mam Pietrasa przed oczami. Cham jest zdolny do czucia 2 stanów. Strachu i wyższości. Od Jaro dostał strach, to go szanuje. No i wyższości, ją czuje nad userami z Patronite, których traktuje źle.Zresztą tak samo jak widzów. Takie teksty, że ja będę mówił, ty słuchasz, gdy ktoś gada na czacie, to jest jakaś aberracja. Serio cieszę się, że przestałem w
@ArkadyToranski: Użytkownicy rozmawiają o procesie wydawniczym książki. Rozmowę zaczyna user @tenportaltodno i cyk reklama książki w odniesieniu do innych autorów. Nie powiązanych. Nie jestem fanem Wojczala, ale jeszcze nikt nie przypinał mu łatki nacjonalisty. Przypadkiem, dając fałszywą alternatywę, Jacko i Kriss nie piszą książek historycznych, wrzucasz na nich pomyje panie Ron Jeremy wannabe:

Niczym asystenka z avonu twierdząca, że jej kumpeli takie same "kosmetyki" są gorsze. xD
b.....e - @ArkadyToranski: Użytkownicy rozmawiają o procesie wydawniczym książki. Roz...

źródło: 2023-02-15_20h44_18

Pobierz
@ArkadyToranski dobrze wiesz, że prof. Dudek jest osobą powszechnie lubianą i Pietras czepiał się go bez sensu. Dobrze wiesz, że partyjnie jest niewygodny. Dostał promocje za czasów PO co zauważono na Wykop. Mało kto zauważył wczesne wrzuty Pietrasa, więc teraz twierdzisz, że on go lubi i wcale tak nie było, jak myślą niektórzy. @card_man, napieralczyk swoją drogą jak mnie pamięc nie myli, udawajmy pod jego postem, że Pietrek nie jest Pietrkiem.
b.....e - @ArkadyToranski dobrze wiesz, że prof. Dudek jest osobą powszechnie lubianą...

źródło: 2023-02-15_20h45_41

Pobierz