Wpis z mikrobloga

Applowcy przez kilkanaście lat sami zapracowali sobie łatkę jaką mają i jak są postrzegani. To oni przez lata patrzyli na posiadaczy innych sprzętów jako gorszych, siebie uważając za lepszych. W końcu w ich mniemaniu Iphony to sprzęt lepszy, premium.
W końcu nie bez powodu są nazywani rezerwatem bądź sektą.
Zresztą apple to też stan umysłu, jak ktoś chce jakichś dowodów to musiałby być czytelnikiem choćby Spidersweba, niby jeden z największych blogów technologicznych
@sxilll porównuj te same wersje i tyle. apple od zawsze cięło na pamięci i trzeba dopłacać chore pieniądze do czegoś co inni dają w podstawie.
a 128 gb we flagowym modelu to było ok w 2017 roku, a nie w 2023.
i nawet w w wersji 128gb iPhone to najdroższy smartfon na rynku.
wszystko mi jedno z czego kto korzysta za to często słyszałem od ludzi z Androidem, ze jestem lansiarzem i czy nie jest mi głupio wydawać tyle na telefon. A potem widzę nowego Samsunga S23 Ultra i kosztuje mnie więcej tyle co iPhone 14 Pro Max więc nie wiem o co im chodzi


@Borgon: To. Ewentualnie druga skrajność, że nie stać ich lub nie chcą kupić nawet SE/używanej 11 w cenie Xiaomi
@neeet mam koleżankę co kupiła telefon za 4000 zł na raty i dokupiła ubezpieczenie za 2000 zł. Nie krytykowałem jej bo jeżeli ktoś podejmuje taką decyzję to nie ważne co się mu nie powie to nigdy się nie przyzna, że źle postąpił bo musiałby przed samym sobą się przyznać, że jest debilem.


i pewnie wszystkim wokoło wmawia, jak dobrą decyzję podjęła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@Tigermass: no i czym to sie różni od tego jak kupie od razu? To ty jesteś niedoinformowany bo cos uslyszales że pieniądz traci na wartości szybko, a nie pomyślałeś że jak coś weźmiesz od razu za gotówkę to wychodzi na to samo tylko że nie musisz kombinować. A tymi oszczędnościami z lokaty to sie można podetrzeć
@Borgon: w dzisiejszych czasach to juz nie ma znaczenia, kilka(nascie) lat temu moze tak, pamietam jak moim pierwszym smartfonem byl iphone 4 zaraz po tym jak wyszedl, wtedy to bylo naprawde WOW. A teraz? Kto w ogole daje #!$%@? o jakis telefon ktorego uzycie dla przecietnego uzytkownika sprowadza sie do 5-8 aplikacji. Nikt juz nie zwraca na to uwagi czy masz jablko czy robota, a nawet jak masz to jablko to