Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę o obu "narodach" które zasługują na naszą pogardę oraz "rozwagę" w kontaktach i tu to zostawię...

Masowy mord na Polakach w sowieckiej Rosji w latach 1937-1938 był jednym z największych ludobójstw w historii naszego narodu - uważa historyk i politolog PAN prof. Wojciech Materski. W wyniku działań NKWD mogło wówczas zginąć nawet 140 tys. Polaków.

Oraz:

Rzeź wołyńska – ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej wobec mniejszości polskiej byłego województwa wołyńskiego II RP, podczas okupacji terenów II Rzeczypospolitej przez III Rzeszę, w okresie od lutego 1943 do lutego 1945.

Źródło: pierwszy akapit wyniku google, wklepanie zbrodnia ukraińców/rosjan na Polakach.

#ukraina #rosja #wojna #ciekawostki (bo wielu tu ma krótką pamięć) #historia
Pobierz dzideknowak - Ja tylko przypomnę o obu "narodach" które zasługują na naszą pogardę or...
źródło: temp_file.png884559020351650416
  • 12
@dzidek_nowak rozumując w taki sposób przeciętny Czech czy Słowak również powinien myśleć o Polakach jak o oprawcach.
Horyzonty myślowe masz wąziutkie kolego.

Takich jak ty na Kremlu nazywają pożytecznymi idiotami. Niby kacapów nie popieracie, ale perfekcyjnie wpisujecie się w ich politykę budując podziały i podsycając nienawiść.
@smutny_przerebel a może specjalnie tych debili retoryka jest taka aby wpasować się w poglądy ludzi? I to może nie my tym debilom się wpisujemy tylko oni specjalnie nam. I piękny efekt im wychodzi skłócenia społeczeństwa jak tu.

@SpalaczBenzyny ruskie od zawsze byli zwierzętami tu nie ma o czym dyskutować.
Natomiast ukry nie są dużo lepsi. Jeździłem tam okol 120 razy więc wiem jaką mają do nas nienawiść.
@dzidek_nowak: Dlatego należy wysyłać jak najwięcej rakiet, karabinów i amunicji. Niech sobie strzelają ku tej ich chwale.
Ale z tymi czołgami i myśliwcami to należy się wstrzymać