Wpis z mikrobloga

#thelastofus #bekazlewactwa

Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.
  • 142
  • Odpowiedz
niepełnosprawnych ktoś obraża ze względu na sam fakt bycia niepełnosprawnym, odmawia im takich samych praw a miejsca parkingowe pod galeriami handlowymi nazywa 'kalekopropagandą'? Nie pokazuje się ich w filmach w ogóle?

Fajny fikołek, ale nie rób więcej xD


@Songbird: Wręcz osoby niepełnosprawne są uprzywilejowane w społeczeństwie. Nie stanowią jakiegoś dużego odsetka ogółu, a przecież buduje się specjalnie dla nich całą infrastrukturę - podjazdy obok schodów, specjalne windy, ustanawia większe miejsca parkingowe
  • Odpowiedz
@Songbird
Skutek będzie odwrotny, bo to złe LGBT zabrało im ich ukochanych bohaterów.

Nie grałem w grę, w kluczowych momentach po prostu przewijałem i nie mam z tym większego problemu ale rozumiem furię ludzi którym ktoś obrzydził wspomnienia.
  • Odpowiedz
@damianooo8: @juin Skąd wiecie, że większość nowych zakażeń wirusem HIV to mężczyźni mający kontakty seksualne z mężczyznami (nie jest to równoznaczne z homoseksualizmem) skoro większość nowych zakażeń nie ma podanego źródła? Te, które mają podane źródła w większości związane są z dożylnym przyjmowaniem narkotyków, a nie kontaktami seksualnymi między mężczyznami. Zresztą napisane jest to w źródłach, które podaliście, a pewnie w ogóle nie przeczytaliście, bo w końcu po co? Seans nienawiści
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem wcześniej. Trzeba być naiwnym, aby wierzyć że korporacje i media na całym świecie poświęcają tak ogromne zasoby treści i propagandy, aby "wesprzeć" 1-2% społeczeństwa homoseksualnego.


@damianooo8: LGBT może i stanowią 2% społeczeństwa, ale ludzie walczący o akceptację i ich prawa to dużo więcej. To jest cały rynek zbytu, jeśli tak stawiać sprawę.
No to powiedz nam, naiwnym, o co w tym chodzi. Ty już ich przejrzałeś, ujawnij te
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego że odbyt nie służy do ruchania.


@damianooo8: Jakby nie służył m.in. do ruchania to by laski nie miały przyjemności z anala.
W tym temacie jest tylko jedna zasada biedny człowieku, jak jakąś czynność sprawia podczas ruchania przyjemność obu stronom to znaczy, że służy m.in. do ruchania.
  • Odpowiedz
Skutek będzie odwrotny, bo to złe LGBT zabrało im ich ukochanych bohaterów.


Nie grałem w grę, w kluczowych momentach po prostu przewijałem i nie mam z tym większego problemu ale rozumiem furię ludzi którym ktoś obrzydził wspomnienia

@mathias94: No popatrz, a gdybyś grał to byś wiedział, że postacie o które toczy się gównoburza w grze również były homoseksualne i były partnerami. Co teraz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Songbird
ok to jest fajne zagrane i ok. Ale w grze sobie tego nie przypominam. Tam jeden się powiesił a drugi cały czas się kłócił z Ellie. Całkiem inna historia. To akurat boli że ze sceny próby odpalenia samochodu na pych wśród apokalipsy ścigających zombie zrobili sielankowe love story.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Szur. Nic nie jest promowane na siłę. Nawet jak ejst ich mało nie znaczy że należy ich gnębić... a przy okazji hetero którym się wmawia taką orientację. Zresztą ich jest więcej niż 1%, tylko nigdy nie mogli się przyznać. W szkole chodziłeś do klas, było 10 chłopaków i często 1 się znajdował. W drugiej klasie nawet jeśli nie to w trzeciej mógł i było 5%. I czemu mają dostawać baty?
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Już się spieszę z odszukiwaniem jakichś staroci i wszczynaniem dyskusji o tym, że tam kiedyś było tyle czy tyle tego i tamtego. Przywaliłem się do fabuły serialu bo temat jest świeży i mocno mnie uraziły te modyfikacje fabularne, a jestem mega fanem fabuły przedstawionej w grze. Tak to nie mam jedynie problemów z płcią męską i ich scenami erotycznymi bo wszelkie przeciąganie takich scen w różnych produkcjach tylko mnie denerwuje.
  • Odpowiedz
Trzeba być skrajnym przygłupem, aby nie zauważyć że LGBT jest promowane na siłę. Homoseksualiści stanowią według statystyk 1-2% społeczeństwa, więc nie jest to kwestia poszerzania odbiorców. Jest to ewidentnie proces inżynierii społecznej. Funkcjonowanie korporacji opiera się na pasożytnictwie i wyzysku, więc logika mówi że ich celem nie jest dobro społeczeństwa. A więc jaki jest cel? Tego do końca nie wiem, choć się domyślam.


@damianooo8: dokładnie
  • Odpowiedz