Wpis z mikrobloga

@Ranger: tak mają dostęp do policyjnego systemu rejestracji broni i jak wybierają ofiarę, to sobie w tym systemie sprawdzają przed włamaniem xd
Dla niektórych broń z włamania to niezły kąsek, dla drugi większy przypał, bo broń będzie zawsze sprawniej szukana przez policję i kara za posiadanie, handel, bardzo indywidualna sprawa każdego włamywacz.
Jeśli myślisz, że się przestraszą uzbrojonego właściciela to nie licz na to, bo mało kto dokonuje w Polsce włamań
Dla niektórych broń z włamania to niezły kąsek, dla drugi większy przypał, bo broń będzie zawsze sprawniej szukana przez policję i kara za posiadanie, handel, bardzo indywidualna sprawa każdego włamywacz.


@inshallah: no właśnie ten argument usłyszałem - że nawet przy samej próbie włamania bez intencji kradzieży samej broni, to już jest większy przypał, że niby można dorzucić typowi próbę kradzieży broni i dlatego niby unikają (a skąd złodziej miałby wiedzieć, że
@inshallah: no właśnie ten argument usłyszałem - że nawet przy samej próbie włamania bez intencji kradzieży samej broni, to już jest większy przypał, że niby można dorzucić typowi próbę kradzieży broni i dlatego niby unikają (a skąd złodziej miałby wiedzieć, że broń jest w domu, to już nie wnikam, nie wiem jak działają - może przy wywiadzie wielotygodniowym można zauważyć, że jest szafa w garażu, albo jak właściciel pakuje szpej do