Wpis z mikrobloga

#wykop #ios
Brawo brawo dla specjalistów, wypuścić "nową" wersję strony jednocześnie udupiając aplikacje mobilne. Rozumiem coś takiego jakby był rok 2005 czy coś, ale teraz? Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowana większość czasu spędzanego na wykopie odbywało się przez apke mobilną na ios. W pracy nie jestem zalogowany na wykopie, po pracy na prywatnym kompie na wykop przeznaczałem może z 15 min. Za to posiedzenia w kiblu, jazda komunikacja miejska, czekanie gdzieś w kolejce, czytanie wpisów w łózku przed spaniem - w tych momentach korzystałem z apki. Teraz moge sobie co najwyżej poczytać mirko niezalogowany przez przeglądarkę. W efekcie korzystam z wykopu może 5-10 min dziennie?
Pewnie nie jestem jedyny, który przez brak działającej apki ma po prostu #!$%@? na wykop. Także gratki, szachy 69D. Szkoda, że całej strony nie wyłączyliście na miesiąc bo "aktualizacja" XD
  • 2
@KocieJaduo: to debile, ja już tutaj wchodzę raz na kilka dni od kiedy nie ma apki, zaliczą spory odpływ użytkowników, nie wiem jaki marketingowiec tego nie przewidział, nie do pomyślenia, to pokazuje jacy amatorzy tym zarządzają