Wpis z mikrobloga

Stawiam dobrą flaszke jak ktoś mi pomoże rozwiązać problem. Dzieje się to co na filmie, nie zawsze ale często, w jakimkolwiek folderze w którym są pliki, np z muzyką lub klipami. Pomaga restart komputera ale problem po czasie powraca. Dzieje się tak z plikami na każdym dysku. Co już probowałem? Reinstall systemu nie pomaga, działo się to samo na Windows 10 (aktualnie mam 11). Zmiana komputera o zupełnie innych parametrach też nie pomogła XD Zmiana dysku systemowego również nie pomogła. Ten jest teraz na SSD Samsunga Evo na nvme. Utrudnia mi to strasznie prace jak chociażby skaczę po folderach z piosenkami w poszukiwaniu dobrego kawałka pod montaż. Nie mam już pomysłu co jest powodem. Po instalacji świeżego Windowsa jakiś czas jest spokój, później z biegiem czasu problem powraca.
#windows #windows11 #pcmasterrace #informatyka #montaz #premierepro #komputery
koronawirus - Stawiam dobrą flaszke jak ktoś mi pomoże rozwiązać problem. Dzieje się ...
  • 9
@jednorazowka: windows owszem skopany ale w tym wypadku problem dotyczy systemu plików oraz kopiowaniem plików ze współczesnych nośników. Szczególnie pendrive, pamięc telefonu itp...