Wpis z mikrobloga

"Zapraszam do dodawania swoich pytań i uwag skierowanych do @m__b"
XD

1. Pytania trzeba było zadawać wcześniej.
2. Uwagi kierować też wcześniej.
3. Bo wcześniej trzeba było zrobić masowe beta testy i WTEDY rozmawiać z użytkownikami i użytkowniczkami.
4. Teraz? teraz jak się zes... rało to "usery ratujcie wykopa"?
5. Lotto mi to, to ich biznes niech robią z nim co chcą, nawet niech wykop padnie to będzie mi to lotto-ć
Panie, Panowie, tworzyciele wypoku - spitoliliście. Uprzejmie proszę naprawcie bo nie mam gdzie marnować sobie życia. Albo może nie. Cała sytuacja pokazuje jak bardzo statystycznego wykopka macie w dupie. Teraz jak widać lawinowe odejścia użytkowników, zaczynacie działać! Nie znam sie na internetach, ale:
1. Nawigacja po serwisie została utrudniona
2. Gdzie jest stara wersja strony? Czemu nie mamy możliwości z niej korzystania?
3. Czemu zmiana nie została ogłoszona społeczności?
5. Trzy piersze
Ile czasu, zajmie przywrócenie serwisu do stanu "używalności"?
Ilu developerów pracuje nad projektem?
Czy jesteście wstanie przepiorytezowac proste fixy do ui, który drastycznie pod za użyteczność jako, najważniejsze na świecie?(eg. Zastąpienie whitespace treścią?)
Czy jesteście gotowi pytac o użytkowników takie fixy, o potem.merytoeycznie je przeanalizować, a nie za trzymać się na dwóch najbardziej plusowych?
Dlaczego jak tyle korporcji na świecie, wasze ux zatrzymało się na ładnym tutoriolu z dużymi marginesami-gdzie kazdyyyyyyy to