Wpis z mikrobloga

Nowy wykop to gówno, ale jedno zrobili dobrze - historię starych wpisów

Od wczoraj przeglądam stare wpisy od 2013 do 2020 na tagu #kryptowaluty i jest to kopalnia beki i wstydu dla wielu xD

Także trochę Was tutaj pospamuję, ale myślę, że warto czasem poczytać to co kiedyś ludzie pisali, niektóre teksty są wręcz identyczne jak te pisane w 2023 roku.

@emjot86 mam nadzieję, że nie sprzedałeś na następny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin
ToTheMoon - Nowy wykop to gówno, ale jedno zrobili dobrze - historię starych wpisów

...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-23 o 01.31.29

Pobierz
  • 16
@Corona_Beerus: otóż to, znalazłem nawet komentarze @kamil-wasniewski który inwestycje bitfilara porównał do palenia pieniędzmi w piecu.

Ile bitfilar zarobił od tego momentu to wszyscy wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komentarze Kamila zaczynają być dla mnie wskaźnikiem do kupna, tym bardziej, że w hossach nie prowadzi żadnych tego typu dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ToTheMoon - @Corona_Beerus: otóż to, znalazłem nawet komentarze @kamil-wasniewski któ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-23 o 03.03.09

Pobierz
@To_The_Moon: To fakt, też się zdziwiłem, jak mi wyszukało te stare wpisy domyślnie, jak wpisałem z ciekawości w wyszukiwarkę kryptowaluty, gdyż oczywiście powiadomienia nie działają.
Nie zmienia to faktu, że wykop to teraz gówno pod wieloma względami i póki co jakoś odechciało mi się tu pisać cokolwiek. Nawet nie wiem, czy to dostaniesz powiadomienie, że ci odpisałem, tak samo jak nie wiem, czy ja dostanę, jak ty odpisze mi.