Wpis z mikrobloga

XDDDD

Czytam te wszystkie komentarze do #nowywykop i po prostu nie wierzę - w jedną noc wszyscy mistrzowie taktyki bicia ruskich zostali specjalistami od UI/UX, testów obciążeniowych, programowania i takich tam xDDD kocham ten portal całym sercem, nigdy nie przestaniecie mnie bawić drogie mirki i węgierki.

#rosja #ukraina #programista15k
  • 46
  • Odpowiedz
@mkarweta: przecież to nie wymaga wielkich umiejętności zobaczyć gówno i powiedzieć że jest gównem

Jakby było dobre to prawie nikt by nie narzekał, no ale wiadomo, julki UX design nowoczesnej filozofii, jak komuś się nie podoba to niech się lepiej przyzwyczai
  • Odpowiedz
  • 1
@Dreszczyk: z tym narzekaniem na Wykop? uważam, że został wprowadzony na produkcję klasycznym, polskim adżajlem, czyli zrobiony na #!$%@? a teraz będą poprawiać. Jak zwykle.
  • Odpowiedz
@mkarweta: ale że co dokładnie cię dziwi? Ja jestem akurat faktycznym ekspertem z tych dziedzin i jeżeli szukasz potwierdzenia to tak, kiepa którą tu odwalili jest jak najbardziej kosmiczna i świadczy o absolutnej amatorszczyźnie której prezentowanie przy takiej bazie użytkowników i rozpoznawalności marki jest skrajnie, nieopisanie niedorzeczne
  • Odpowiedz
@mkarweta: O ile rozumiem, że można bronić designu, sam nie uważam go za najgorszy, choć wymaga kilka poprawek, to chyba musiałeś nie wchodzić tu rano żeby teraz tak pisać, bo strony dosłownie nie dało się używać, wpisy ładowały się po 20 sekund.
  • Odpowiedz