Wpis z mikrobloga

@ThreadPool: Mi sie nie podoba nowy wykop. Wiem, że niektórzy zaraz będą pisać: ALE TO TRZEBA SIE PRZYZWYCZAIC ZAWSZE TAK JEST Z NOWOSCIAMI!!111. Lubiłem stary design za jego prostote, przejrzystość itd. Teraz ta strona przypomina wszystkie wykopowe kalki które kiedyś powstawały.
@ThreadPool: Nie chcę hejcić dla zasady, bo sam nie lubie podejścia większości ludzi do tego typu zmian, bo zawsze będą chcieli powrotu do STAREGO. No, ale na moje oko, a to oko ma 10+ lat doświadczenia w UX/UI tu się za dużo dzieje. Nie chcę wytykać błędów wydajnościowych czy jakichś bugów, ale czysto designersko to jest padaka. Kontrasty są tak złe, że nie wiadomo na czym skupić wzrok. Komentarz na mirko
@ThreadPool: tak, nie korzystam z apek, wchodzę tu raz na jakiś czas, poczytać tresci. Taki sam jęk bym przy przejściu z pierwszego wykopu na kolejny i przy wprowadzeniu mikro. Dla mnie więc bez znaczenia, przywykne. To tylko wykop. Graficznie wygląda ciekawiej, technicznie, trudno patche to naprawia;))
@ThreadPool: nie chce tego uzywac no nie podoba mi sie i mnie #!$%@?, nie lubie schematu kolorow nocnego i #!$%@? mnie boczne paski ktore zabieraja w #!$%@? miejsca ktore moglo by wyswietlac content a 99% czasu gowno robia watpie zebym przez rok uzyl tego paska nawet 5 razy a musze go widziec caly czas, #!$%@? mnie nadmuchanie tego designu it realy feels bloated, wiem ze poprzerdnie makovery byly podobnie odbierane wszak
@ThreadPool: Do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale zwiększenie przewijania treści to porażka. Niech zrobią tak, aby na jednej stronie było jak najwięcej znalezisk/wpisów, bo męczące jest przewijanie, gdzie na każdej stronie jest max 3 znaleziska/wpisy. Na razie zmniejszyłem w ustawieniach rozmiar strony i odrobinę pomogło, ale na dłuższą metę jest to bardzo męczące