Wpis z mikrobloga

@ThreadPool: bardzo fajne jest to że jak piszesz post to możesz odswieżyć strone albo wejśc w jakiś inny post i jak wrócisz to to co pisałeś dalej tam będzie no i ogólnie podoba mi się wygląd, na minus to ogólnie jest dużo bugów(czarne nicki, puste miejsce gdzie są nowe wpisy i inne rzeczy) no i szkoda ze trzeba przechodzić przez strony a nie schodzi się w dół w nowych postach
Pobierz
źródło: IMG_20221225_154319
Wygląd (po za brakiem czytelności gdzie kończą się komentarze do wpisu a zaczyna nowy wpis) nie jest jakiś totalnie zły, bardziej przeszkadza mi masa drobnych problemów, chociażby od wydajności, po powiadomienia które przekierowują do niczego a potem nie znikają, w zakładkach/kategoriach domyslnych (Sport, Technologia) nie działa czarna lista więc są bezuzyteczne, a nie da się ich skasować.
szkoda ze trzeba przechodzić przez strony a nie schodzi się w dół w nowych postach


@morgiel: no to akurat dobre, bo wiesz, gdzie jesteś, a zwykle takie strony się i tak wywalają i potem trzeba skrollować pół dnia, żeby wrócić do miejsca, w którym się było. Mnie się wtedy nie chce i zamykam.
Mega nieczytelna lista komentarzy. Bardziej to przypomina teraz jakąś stronę z newsami dla boomeró. Autor wpisu i liczba plusów nie są tak ładnie widoczne na pierwszy rzut oka jak wcześniej. Łatwiej będzie teraz propagandę i gównotreści serwować xD

Kontrast w trybie nocnym to porażka. Musiałem zwiększyć jasność ekranu, bo #!$%@? było widać.

I jeszcze ten popup z opcjami komentarza, który pojawia się na dole od ikonki mimo, że jest to na końcu
@awfie: owm go bolał bo nie bylo tam reklam taka prawda. Z tego co pisze @AnonimoweMikroWyznania to nie ostrzegli o zmianie API nikogo, tak o sobie stwierdzili ze #!$%@? prace wielu ludzi w smietnik.
Od powstania OWM mialem apke na srodku dolnej belki w telefonie a teraz, nie chce mi sie przegladarki odpalac zeby ogladac milion postow "nie dziala". Za to adguard swietnie se radzi i zadnej reklamy nie widze.
@ThreadPool: Nowy wykop jest tragiczny. Okropne kolory. Okropna grafika, działa jak gówno. Skasowało mi wszystkie obserwowane tagi. A idź pan w #!$%@?. Domyslne kategorie, w ogóle nie trafione i z dupy. Uszczęśliwianie mnie na siłę.

Obsługa nie jest intuicyjna. Jak jest dużo komentarzy to trzeba przeklikiwać przez strony co będzie dużym utrudnieniem przy wydarzeniach, gdzie leci wpis za wpisem - będzie trudniej nawiącać dyskusję z kimś, bo wpis się nie wyświetli.
Pod względem graficznym jest w miarę ok, pod względem technicznym jest tragedia - tego nie da się używać. Strona główna ładuje się ponad 10 s, a czasem ponad 20 s, zarówno na desktopie jak i na smartfonie, to jest nieakceptowalne. Tzn. szablon strony ładuje się niemal natychmiastowo, ale to co najważniejsze czyli *treści* ładują się kilkanaście sekund. Czasami treści się w ogóle nie pojawiają.
Tak wygląda praktycznie każda strona na ktorą wejdę, strona główna, znalezisko, cokolwiek. Muszę czekać kilkanaście sekund albo odświeżyć kilka razy zanim się wczyta.

Design ciekawy ale kolory bardzo kontrastowe i przez co mało to wszystko czytelne.

Dodane kategorie na plus, coś na wzór Reddita, osobiście czekałem na to od dawna.

Edit: Nie widzę swojego komentarza (tego który czytacie/lub nie) mimo wielokrotnego odświeżania. Zeby edytować post musiałem wejść przez swój profil. Przy wysyłaniu
Pobierz
źródło: gG896h
Nowy jest bardzo nieczytelny. O masie problemów technicznych czy wydajnościowych nawet nie wspominam - zakładam, że w ciągu najbliższych 5-15 lat je naprawią.
@ThreadPool: no bądźmy szczerzy - odpowiedź chyba oczywista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Strony się nie ładują
2. Ciaglę trzeba odświeżać bo punkt 1
3. Ignoruje ustawienia zapisane w profilu
4. Gdzie tagi? Zamiast naprawić to wywalili XD
5. Niepotwierdzone info - można czytać fragmenty rozmów PW innych użytkowników wrzucone/przeniesione jako treść na mikrobloga XD
Dziękuję Panie @m__b i całej ekipie UX/UI, którzy ostatecznie uśmiercili dla mnie tę stronę. Raz już usunąłem ponad 10-letnie konto, ale i tak tu wracałem regularnie przejrzeć gorące dla śmiesznych memów, głównie z sentymentu. Nawet lawina trolli, orlenowskiej cenzury, hordy spierdoxów ze spermiarskimi wpisami wytrzymałem, ale ten nowy wygląd, który sprawia, że ta strona wygląda jak każda strona inna strona dla boomerów przelał czarę goryczy.

PS. Te kategorie "ciekawostki", "technologia" itp. możecie
Pobierz
źródło: podalsiedoojca
Edytowałem 2 razy poprzedni komentarz i się ładnie zapisał, ale po odświeżeniu strony okazało się, że #!$%@? się zapisało, bo w międzyczasie doszły nowe komentarze, ale interfejs miał w dupie poinformowanie mnie o tym. xD

Oprócz tego tutaj trafiłem na tyle błędów i problemów w ciągu pół godziny, że już mnie #!$%@? zalewa. Nawet mi się nie chce dalej brać udziału w hejtowaniu tego syfu.
@ThreadPool: Mnie tam bawi, że ludzie bronią poprzedniego wyglądu, mimo że jak tamten wchodził, to #!$%@? go dokładnie tak samo jak ten dzisiejszy najnowszy. XD
Najdalej za miesiąc pokrzyczą, pojęczą, wszyscy zapomną i po rewolucji.