Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mamy jakichs fanów #egipt tutaj?
Szukam hotelu na sierpień i wybieramy między iberotel Costa mares, jaz maraya i jaz aquaviva.

Który najfajniejszy i najbardziej wart tej kasy? XD

Głównie zależy nam na bardzo dobrym i różnorodnym jedzeniu, spokoju i w miarę możliwości ciszy (bez dyskoteki pod oknem ani #!$%@?ącego techno na basenie cały dzień).

Ktoś był i coś konkretnego poleca? :)
  • 20
Mamy jakichs fanów #egipt tutaj?


@Shyvana: byłem w Marsa Alam ponad 10 razy, ale czy fan nie wiem

jaz aquaviva.


nie skomentuje bo to HRG

Szukam hotelu na sierpień i wybieramy między iberotel Costa mares, jaz maraya


z opisów ludzi z grup, opinii zaufanych ludzi, w teorii wygrywa iberotel, dodatkowo plusem jest to że znajduje się on przy zatoce gdzie często są żólwie oraz dugongi
ja przymierzałem się do iberotela ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: w maraya chyba mnie najbardziej zniechęca odległość od plaży, najbliżej mi zdecydowanie do iberotelu zwlaszcza biorac pod uwage, ze sunfun go ma w tym roku 2-3k taniej niż było w zeszłych latach xD
Jestem na tych wszystkich grupach egipskich bo to będzie nasz 3 raz, ale no czasami zdania są bardzo podzielone albo ludzie polecają jakis syf.

Skoro byłeś az tyle razy to może podpytam jaki do tej pory hotel
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: a nie sorki, ta odległość od plaży to w aquavivie, juz mi się pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli w sumie chyba zostaje maraya vs Costa mares.
a nie sorki, ta odległość od plaży to w aquavivie,


@Shyvana: w Maraya też nie jest tak bezpośrednio bo trzeba przejść w lewo żeby wejść do morza do pomostu, zobacz na google maps

ludzie polecają jakis syf.


grażyny polecają byle jakie hotele opisując jako świetne bo jedyne co znają to ośrodek promyk nad morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro byłeś az tyle razy to może podpytam jaki
@Shyvana: Dodam tylko jedno, Egipt ma to do siebie że bywa różnie.
W jednym hotelu byłem w lipcu i wrześniu, a moi rodzice w czerwcu.
Za każdym razem hotel inaczej wyglądał jeśli chodzi o kuchnie, nawet głupie frytki w czerwcu i wrześniu codziennie, a w lipcu tylko raz w przeciągu dwóch tygodni.
Wszystko zapewne zależy od tego kto aktualnie jest rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: Jest coś lepszego w Marsa Alam niż Iberotel? Biorąc pod uwagę czystość i wygląd pokojow, jedzenie, spokoj oraz bliskość plazy w której można snorkelować i podziwiać żółwie itp? Planujemy być tydzien w Marsa Alam na początku lipca. W TUI 5300 za osobę to ok cena?
@4daoz tak, Egipt mi się jeszcze ani razu nie opłacał bardziej organizując samemu, ale teraz to musisz sprawdzić jeśli jesteś zainteresowany iberotel em bo sporo podrożał. Kupilismy w połowie stycznia za 15200 na 2tyg w sunfun i teraz ten sam termin kosztuje juz 17400 przed ubezpieczeniem i dodatkami.
Ogarniałam temat i lepszego niż iberotel nie znajdziesz, porównywalnie steigenberger coraya, ale to już starszy budynek i w egipskim stylu, a nie taki ładny
@4daoz a to już po wszystkich dodatkach czy cena z oferty? Bo pamietaj, że w tui musisz jeszcze dodatkowo zapłacić za transfer z lotniska i mają dość drogie ubezpieczenia.
@Shyvana: Podepnę się pod temat. Byłabyś tak miła i podpowiedziała jakie hotele w Marsa Alam rozpatrywałaś? Mam już mętlik w głowie od tych wszytskich grupi TripAdvisora.
@pokey na ten rok w marsa w zasadzie tylko braliśmy pod uwagę jaz Maraya i iberotel i ostatecznie zdecydowaliśmy się na iberotel. Niestety w Egipcie jest tak że jakość najczęściej idzie za ceną więc im wyższy budżet tym lepiej. Zauważyłam też ogromny skok cenowy między styczniem, a teraz :/

Iberotel wygrał dostępem do plaży z brzegu i miejscem bytowania krowy, chociaż natrafiłam gdzieś na recenzje porównawcza tych 2 i tez sie tam
@Shyvana: Dziękuję za wyczeprującą odpowiedź. Startowałem z małymi wymaganiami: wygrzać budżetowo dupę w październiku, ale jak w każdej dziedzinie życia moje poszukiwania skutkują tylko zwiększaniem pułapu budżetowego.
Trochę mnie boli dupa dać >10k za tydzień Egipcie, ale chyba nie ma alternatyw.
@pokey tak, to ten. Nie jest to żaden wysublimowany luksus, ale pokoje są ładne, łazienki duże i dobrze wyposażone, jedzenie smaczne (chociaz bez jakichs rewelacji), nie mialam zastrzeżeń co do czystości. Musicie na pewno tez wiedzieć że ten hotel nie stoi animacjami, nie ma tam też dyskoteki więc jest raczej dla osób ceniących sobie spokój. Jakbyś był zainteresowany to napisz na priv to Ci podrzucę zdjęcia i moja recenzje z zeszłego roku