Wpis z mikrobloga

Jadę na delegacje z #pracbaza do Paryża na jakąś konferencje i nie wiem co ubrać. Nie chce wyglądać tak głupio jak „Emily w Paryżu” w jakimś berecie, ale mimo wszystko chcę czuć się elegancko. Polecacie jakieś sklepy z takimi służbowymi rzeczami? W szafie nic nie mam, bo na co dzień tylko home office.

#rozowepaski #modadamska #moda
  • 12
  • Odpowiedz
@Nyanami do tej pory w dresach chodziłaś czy mama ci kupowała ubrania? W czym problem kupić jakąś spódnicę, garsonkę, koszulę może jakieś ładne buty. Wszystko jest w sklepach z ubraniami, nawet w sieciowych coś znajdziesz eleganckiego.
  • Odpowiedz
  • 1
@sberatel: No znajdę, nie jestem niepełnosprawna, ale nie znam się na trendach, nie obserwuje tego, a nie chce odstawać od reszty i zależy mi, żeby wyglądać ok, bo to mocno wpływa na samopoczucie i pewność siebie. Dlatego pytałam głównie różowych w czym teraz chodzi się na służbowo i gdzie znajdę jakieś pewniaki. Nie wiem, może ktoś na co dzień musi tak chodzić i jest w stanie polecić jakieś fajne rzeczy czy
  • Odpowiedz
@Nyanami Sprawdź sobie bombshe, elementy, nalu bodywear, woolin, sistu, gazela shop, Monika Kamińska - w tych sklepach na pewno znajdziesz coś bardziej eleganckiego, jak i coś luźniejszego na wolny czas. I pamiętaj, że berety są tylko dla turystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz