Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to bzdurne udowadnianie przez lewaków z #neuropa, że "prawactwo" wspiera Rosję lub że rzekomo uważa, że Rosja nas nie zaatakuje.

Przecież JUŻ zaatakowała i atakuje nadal! Na Ukrainie były zielone ludzki, u nas czarne ludziki. Co więcej: tysiącom niezidentyfikowanych ludzi udało się dostać do Polski przez nieszczelne granice w pierwszych dniach wojny. Cholera wie gdzie są, co robią, gdzie mieszkają, z kim się tu skontaktowali.

No ale to że z opozycji tylko Konfederacja poparła budowę płotu do narracji nie pasuje ¯\_(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #korwin #polityka #wojna #rosja
wojtasmks - Śmieszy mnie to bzdurne udowadnianie przez lewaków z #neuropa, że "prawac...

źródło: comment_16736257121B6jtSiXFTZBAL1UXjKc73.jpg

Pobierz
  • 15
@wojtas_mks: to byla tez dobra zagrywka ruskich. Jezelibysmy ich wpuscili to nie ma szans zeby na tym poziomie co dzis pomoc Ukraincom. A jak ich nie wpuscilismy to robia nam zarzuty przez swoich lewaków proniemieckich ze dzialamy niehumanitarnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas_mks: Rosja ma onuce u prawaków i lewaków. Bo nie chce mieć swojego stronnictwa, chce mieć tylko pokemony które u nas i w innych krajavch Zachodu będą skłócać ludzi.
Śmieszy mnie to bzdurne udowadnianie przez lewaków z #neuropa, że "prawactwo" wspiera Rosję lub że rzekomo uważa, że Rosja nas nie zaatakuje.


@wojtas_mks: Ale co tu udowadniać. Sam Korwin twierdził że partia Korwin to jedyna licząca się partia która chce normalnych i przyjaznych stosunków z Rosją,
No i że Rosja nam nie zagraża.
No i że Rosja nikogo nie zaatakowała.
No i że trzeba Rosję podziwiać itd
Bo nie zagraża, tylko ktoś z IQ kamienia twierdzi inaczej. Co oni mogą zrobić państwu NATO jak męczą się rok z Ukrainą? XDDDDD


@Mistborn: Jeszcze rok temu Rosja nie zagrażała Ukrainie zdaniem prawicowych ekspertuff pokroju Korwina i Roli ¯\_(ツ)_/¯
Jeśli zagrażała co w tym czasie zrobiły lewicowe rządy ekspertów dla Ukrainy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mistborn: Szkoliła żołnierzy ukraińskich, wysyłała dane wywiadowcze( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście zdaniem Korwina prowokując tym samy niezagrażającą Ukrainie Rosję ¯\_(ツ)_/¯