Wpis z mikrobloga

Cześć, bawiłem się ostatnio darmowym programem od adobe, after effects.Problem polega na tym, że do określonego dnia, musiałem anulować subskrybcję, żeby się ona nie wznowiła i nie pobrała mi pieniędzy z konta.Problem polega na tym, że nie mam wystarczająco dużo hajsu na mojej karcie, żeby opłacić zaleglą kwotę i przychodzą mi wiadomości na email tak jak widoczne na screenie.
#adobe #aftereffects
Pobierz Cyfra1999 - Cześć, bawiłem się ostatnio darmowym programem od adobe, after effects.Pr...
źródło: comment_1673618207OuCqCICwXpHvzTxBKaSImz.jpg
  • 12
@Cyfra1999: pogadaj z czatem, powinni ci to anulować bez problemu.

No chyba, że chcesz używać, to masz 2 opcje:
- ciśnij, że za drogo, może jakąś zniżkę dostaniesz
- wyszukaj okazję od adobe na pepper.pl i poczytaj komentarze, ludzie tam polecają patenty z VPN-ami, np przez turcję.
@szurlotka: Miałem ją anulować przed upływem "darmowej wersji" zapomniałem i teraz naliczyli opłatę.Problem w tym, że nie mam pieniędzy, żeby to gówno opłacić, a nie chcę, żeby z miesiąca, na miesiąc, opłata rosła i pewnego dnia bym musiał zapłacic 1000 zł, albo i więcej.
@Cyfra1999: ujmę to tak - to jest korpo, które sobie wymyśliło mocno anty-konsumenckie procedury i jedyne czego się boi to urzędu, który może im #!$%@?ć kary. Takiego szaraczka, który dał się złapać na zarzutkę "darmowego okresu próbnego" mają w dupie.

Ale pogadaj z chatem, bo Pajeety na helpdesku są w miarę ok.