Wpis z mikrobloga

@Purple: cope. Ludzie narzekaja, bo cyberpunk byl niegrywalny w pierwszych tygodniach xD wszedzie bugi, okrojony wzgledem obiecywań, połowa perków nie działała itd
  • Odpowiedz
@kopek: przelec tego cymbergaja byle jak do końca i fajrant, serio nie warto na to marnować więcej czasu niż absolutne minimum potrzebne na zrobienie głównego wątku fabuły
  • Odpowiedz
@kopek: @kopek: cyberpunk jest super, nie słuchaj pozostałych. Po next gen update naprawdę fajnie śmiga, a osobiście przechodziłem pod koniec zeszłego roku i miałem masę zabawy z gry. W3 tez jest super, na twoim miejscu zastanowiłbym się z która grą jest większe ryzyko spoilerów, i od niej zaczął
  • Odpowiedz
@kopek: Tak jak napisali wcześniej, bardzo hejtowałem cyberpunka i serio byłem pierwszy w rzucaniu gównem. Ale jak nie irytują Cię bugi i nie liczysz na nowe sci-fi GTA, to warto imho zagrać w Cyberpunka. Na ps5 to solidna gierka

Witcher 3 jest przehype'owany przez rodzimowierców imho xD Ale też warto zagrać, jak nie grałeś
  • Odpowiedz
@kopek Ogólnie główna fabuła bardziej mi się podobała w Cyberpunku, tak samo rozgrywka. Fabuła w Wiedźminie jest strasznie nudna na końcu. Ale dodatki w Wiedźminie to top
  • Odpowiedz
Wszyscy tak srają na cyberpunka, więc postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że to bardzo fajna gra a narzekają jak zwykle neofici.


@Purple: to teraz odpal sobie CP na PS4 bez Day1 patcha i pogadamy.
Tego nie do się odzobaczyć XD
  • Odpowiedz
GoW świetna fabuła i dialogi. I grafika zajebista


@kopek: poprzedni mnie denerwował z tym gówniakiem trochę że trzeba współpracować ale skończyłem bez maksowania nawet z przyjemnością. Może wezmę sobie jak skończę wiedźmina kolejny raz. Co do Twojej następnej gry bierz Wiesia ta gra jest magiczna.
  • Odpowiedz
@kopek: nie wiem jak na ps5 ale na ps4 optymalizacja nadal mocno kuleje ale nie przeszkadzało mi to w świetnej zabawie. fabuła kozak, każde z zakończeń nieźle miesza w głowie. co do wieśka się nie wypowiem - zasnąłem na tutorialu dwójki :d
  • Odpowiedz
@kopek: cudowny. Super świat (w sumie światy), super walka, ogromna ilość buildów (sposobów tworzenia postaci), masa broni, czarów, ekwipunku. otwarty świat, który ograniczają tylko umiejętności gracza (są obszary łatwe i takie, że na początku nie chcesz tam trafić, ale na pewno trafisz ;) To gra, w którą się gra dla samego grania, a nie przejścia i zapomnienia.
Na prawdę warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopek: ograłem obie gry, cb jest poprawny i tyle. Wiedźmin 3 to kilka poziomów wyżej. Jeżeli chcesz ograć obie, to nie ma różnicy kolejność według mnie
  • Odpowiedz