Wpis z mikrobloga

  • 0
Gra ktoś może tą strategię atlasu z nieskończonym harvestem i farmieniem winged scarabów? Próbuję to odtworzyć z jego młodszym bratem i teoretycznie powinno się udać bo to tylko różnica w winged scarabach z lootu ale trafiam na zbyt małą ilość żółtych roślinek. Wyjątkowy pech czy co?

#pathofexile
  • 19
  • Odpowiedz
@bubr32: A masz sextanty pod zolte plony w harvescie? Wkladasz 4 winged scaraby w map device? Jak latasz gilded zamiast winged, to masz 20% mniejszy pack size, a to duzo.
  • Odpowiedz
@imixiu: mam żółte w harveście i odpowiednie scaraby i sextansy ale nie udaje mi się utrzymać w tej strategii nawet grając na standardzie z prawie 200 IIQ
  • Odpowiedz
@bubr32: Ja dzis pozyczylem od kumpla ten sextant i polecialem kilka map, srednio 160-200 quanta na mapie, 90-100% increased pack size na mapie i z 5 map wylecialo mi ponad 11k lifeforca, raz mi dalo 1800 by nastepnym razem dac 3100 itp, ale na dluzsza mete nie probowalem.
  • Odpowiedz
@bubr32: Ale jestem przekonany, ze da sie to sustainowac nieskonczenie. Raz Ci da 1500, a raz 3k, do tego tak jak mowie, mapy rollowalem sam na 90-100 quanta, gdybym je vaalowal i mial 110-120 juz na starcie to easy job.
Z tego co pisales to masz 600-900, a u mnie srednia wychodzi okolo 2200 na mape.
  • Odpowiedz