Wpis z mikrobloga

Niezła imba w korpo, świeża typiara zalała do pełna 2-letnią służbową fabię w dieslu benzyną. Fura podobno nie do odratowania. Jak myślicie, poniesie konsekwencje jakieś, czy machną ręką? Auto ofc w leasingu z ubezpieczeniami.

Plusujących zawołam za parę dni jak będzie rozwinięcie sytuacji, zobaczymy kto prawidłowo przewidział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #motoryzacja #ubezpieczenia

Czy poniesie konsekwencje

  • Tak, będzie musiała pokryć koszty naprawy 7.2% (516)
  • Nie, ale będzie jakaś dyscyplinarka/wpis do akt 11.1% (796)
  • Nie poniesie żadnych długotrwałych konsekwencji 81.7% (5854)

Oddanych głosów: 7166

  • 126
@yazir: no tak jak napisales. Ja robie w korpokołchozie i na wszystko sa szkolenia i papiery. Masz dwa identyczne auta, ale jedno jest jako bus(w sensie, ze prawko na C potrzebuejsz) i nie możesz go przestawić na hali o 5cm. Firma robi Ci prawojazdy i wtedy mozesz poruszać sie nim w budynku.
Wprowadzają nowa wkretarke, jest na nią szkolenie, niewazne ze wygląda identycznie jak poparzednia i różni się tylko momentem obrotowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Karbon315:

Korpo ma politykę wewnętrznych szkoleń z danego auta by móc kogoś dopuścić do użytkowania czy tu są kluczyki i masz jechać?

Tak, nazywają to dyscyplinarką xD
NO KURNA JAK SZKOLENIA Z JAZDY OSOBÓWKĄ- masz prawko na B to jeździsz.
masz prawko na B to jeździsz.


@tellet: swoim własnym autem tak ale firmy mają różne podejścia. Do tego w przypadku użytkowania aut służbowych przechodzi się rozszerzone badania.
wyobrażam sobie, że jak jeździłeś benzyną, to do służbowego diesla możesz przypadkiem wlać benzyny.


@missioncritical: jak pracowałem 21 dni z rzędu na zmianach 19:00-7:00 (plus często jakieś nadgodziny) to też wsadziłem zły pistolet. Tylko u mnie i prywatne i służbowe były diesle, a akurat miałem samochód z wypożyczalni z benzyną. Uratowało mnie to, że pistolet nie pasował.
Wprowadzają nowa wkretarke, jest na nią szkolenie, niewazne ze wygląda identycznie jak poparzednia i różni się tylko momentem obrotowym. Każda zmiana jest poprzedzona teorią zanim dojdzie do praktyki.


@Tigermass: cóż jak dla mnie to abstrakcja, ale cóż jak widać na przykładzie wyżej jest na to zapotrzebowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prusti: Laska przejechała nim z 500m ze stacji zaparkowala na parkingu podziemnym i nastepnego dnia odpalila i udalo jej sie wyjechac przed biuro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, znam sie na motoryzacji jak Ty na balecie, o ile Ty nie znasz sie na nim zbytnio.