Wpis z mikrobloga

@sl4yer: radykalna przystawka pisu, mówisz o lewicy? To właśnie lewica najczęściej głosuje zgodnie z pisem, szczególnie jeśli mowa o nowych podatkach i kolejnym komplikowaniu prawa. Konfederacja głosuje najczęściej odwrotnie do pisu, ale lepiej wstawić głupi obrazek i się skompromitować XD
@Godir17: nie pytałem się o to jak głosują, tylko co udało się im tym osiągnąć? To że głosują przeciwnie, w głosowaniach w których ich głosy nie wpływają na finalny wynik głosowania jest tylko elementem ich populizmu. Medialnie są głośni w sprawach gospodarczych ale jak przychodzi co do czego, to w sprawach światopoglądowych mocno pomagają PiSiorom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w_glab_przeszlosci: świetna metoda na wprowadzenie 3 razy większej sraczki legislacyjnej, najpierw stwórz akt prawny do jednej rzeczy którą chcesz wprowadzić, potem stwórz dwa akty prawne które likwidują coś z kodeksów xD zamiast 1 zmiany nasz 3 zamiany.
@sl4yer: a no tak, swobodne skrobanie bękartów jest ważniejsze od prostego prawa podatkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałeś wprost, że konfederacja to przystawka pisu, ja ci na to, że oni głosują najczęściej odwrotnie do pisu, mimi, że maja tylko 11 posłów, to zawsze głosują zgodnie ze swoim sumieniem i próbują blokować pisowski bełkot. Partia, która najczęściej głosuje tak jak pis to lewica, więc to lewica jest przystawką
@Jazz-III: Ty serio z ta prorosysjkoscua? Przecież Korwin wprost mówi, ze zachodnia prawica (w tym on) kibicują Rosji, Braun lata po całej Polsce, zrywa ukraińskie flagi i spotyka się z ADF w Niemczech, by wspólnie apelować o zniesienie sankcji na Rosję.

Z katolickim zamordyzmem tez sobie chyba jaja robisz. Oni mieli nawet pomysłu by na państwowe stanowiska zatrudniać tylko ludzi wyznania katolickiego, a Mentzen chce karać więzieniem za obrazę uczuć religijnych.
@Godir17: Samo to, że w istotnych dla PiSiorów sprawach oddają swoje głosy za darmo, nie potrafiąc w zamian nic ugrać w sprawach o którch tak głośno trąbią w mediach, zamiast partii polityków robi z nich partię pożytecznych idiotów.
@sl4yer: podaj jakiś konkretny przykład.

Żeby nie był gołosłownym ja podrzucam moje źródło informacji
"Najmniej razy tak samo jak PiS głosowali nad ustawami posłowie Konfederacji – 82. To oni najczęściej - 80 razy - głosowali przeciwnie. Posłowie KO głosowali przeciw przyjęciu ustaw 50 razy. Lewica i ludowcy głosowali przeciwnie niż PiS odpowiednio: 42 i 40 razy." Wzięte z TVNu, bo domyślam się, że to dla ciebie wiarygodne źródło informacji XD
Pobierz Godir17 - @sl4yer: podaj jakiś konkretny przykład.

Żeby nie był gołosłownym ja pod...
źródło: comment_1673430493c3mnlAYIi78WtG4Nrkc7On.jpg
@sl4yer: A co może być innym miarodajnym przykładem tego, że ktoś jest przystawką czyjejś partii? Posłowie konfederacji nie są zapraszani do TVP, głosują najczęsciej przeciwko PISowi, głośno mówią o przekrętach, zaniedbaniach, aferach, no jak można ich nazywać przystawką PISu, przecież to jest bez sensu. Przystawka PISu to chłopaki od Ziobry albo ten wątpliwej jakości artysta Kukiz. Program lewicy i koalicji obywatelskiej to kalka programu PISu, oczywiście jeśli wytniemy z niego światopogląd
@Godir17: dokładnie w tym zdaniu zawarty jest ten sekret. Trzeba być politykiem, a nie pożytecznym dla PiSu idiotą. Głosowanie na Konfe to jak dawanie małpie naładowanego karabinu.
formalnie obowiazuje ale nikt go nie stosuje.

w praktyce byłyby usuwane nikomu niepotrzebne przepisy jak w stanach.


@Niemamwiedzy no i bardzo dobrze jak takie przepisy będą usuwane. Wyobraź sobie, że ludzie czasem czytają ustawy i im mniej tekstu tym łatwiej to zrobić. Tak jak nie lubię konfederacji, to ten pomysł jest nie taki głupi.

raczej sensowna praca u podstaw i opracowanie realnych zasad deregulacji, które doprowadziłyby do usunięcia przepisów które są wrzodem
@sl4yer: podaj mi jeden sensowny argumnet, w czym głosowanie na lewice, koalicje jest lepsze od głosowania na konfederacje? Lewica, PO niczym się nie różnią od PISu, to są detale, w państwie lewicy czy PO będziesz miał dokładnie ten sam syf co teraz, tyle, że światopoglądowo się coś zmieni, ale czy małżenstwa osob homo sprawią, że nasz kraj będzie lepszym miejscem do życia? No nie sądze, dalej będzie drogo, głupio, byle jako,
nie ma tu nic populistycznego, w Polsce na prawdę jest co deregulowywać.


@#!$%@?: robienie porządku w przepisach nie jest populizmem, przedstawianie tego w formie '1 za 2' jest. To jest ten sam poziom, co 'zlikwidujmy podatki, będzie lepiej'.
@Gamtaro2:
(dodane 9 miesięcy temu)
https://youtu.be/w5sadCcvE9w?t=1317

Braun ściągał flagi Ukrainy z Polskich urzędów. To nie jest prorosyjskie, mój drogi przyjacielu z internetów, chyba że jesteś Ukraińcem i zapomniałeś, że jesteś tu gościem i poczułeś się tym osobiście dotknięty.

Tak, Mentzen wpakuje cię do paki za mem o papieżu, własnoręcznie chyba do paki w jego piwnicy. Ludzie mają swoje poglądy, ale takie poglądy to nie jest program partii. W Lewicy znajdzie się
@Godir17: Mordo, ale nie daj się politykom oszukiwać, że liczy się sumaryczna ilość głosowań, a nie realny efekt. Jakie to ma znaczenie, że Konfederacja zagłosuje 100 razy przeciw PiSowi, kiedy ten ma większość, skoro gdy tylko jej brakuje do przeforsowania jakiegoś zamordyzmu, to zawsze dziwnym trafem Konfa dopomoże, albo się wstrzyma?

Wy zawsze spamujecie tymi statystykami, jakby to co najmniej miało zmienić rzeczywistość, w której dla Konfy zawsze ważniejsze będzie bycie