Wpis z mikrobloga

Polski mężczyzna jest jak feudalny samuraj, ma #!$%@?ć i zarzynać się dla rodziny i żony, jedyną formą wyrażenia sprzeciwu czy zakomunikowania o swoich problemach jest samobójstwo, jeżeli komuś powie o swoich utrapieniach, czy nie daj boże zapłacze to w oczach społeczeństwa utraci męskość i otrzyma łatkę płaczliwej pierdoły, bo jak wiadomo, chłopaki nie płaczą.


Fajny komentarz z Reddita
#przegryw
  • 52
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Czy Ja wiem… W Polsce często za wymaganiami, nie idzie nic więcej niż paznokietki u koleżanki za 20 zł i czasem może wizualne aspekty. W De często za wymaganiami idzie dobry partner, bo po pierwsze to jest o czym pogadać, gdyż większość z nich robi coś oprócz studiowania/pracy (choć mnogość to legendarne koniary), maja jakieś hobby, pieniądze często też mają, świat tez widziały. Wymagania też są ale nie polegają tak
@Cepion: Wszystkie problemy sprowadzicie do swojej #!$%@? wojenki politycznej. Jak to możliwe, że w Iranie konserwatyści nie powodują fali samobójstw wśród facetów, a w Polsce już tak? Jakim prawem w postępowej Belgii zabija się więcej chłopów? Wg danych WHO nawet super postępowa Szwecja nas wyprzedza. Aczkolwiek tam zabija się też o wiele więcej kobiet, więc dla przegrywów z wykopu zawsze jakiś plus.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_suicide_rate
@Ezev: @ArmageddonPrzeciwBladziom: xD wiadomo, to wcale nie chłopy same sobie robią piekłomezczyzn xD wcale nie oni ustalili niesprawiedliwy wiek emerytualny czy pobor tylko dla mezczyzn, to wcale nie od chłopa usłysysz "nie pijesz/nie podnosisz 100 na klate/nie robisz tego czy tamtego? pi*da jestes!". Wszystkiem jak zwykle winne te złe baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

Nie, wręcz przeciwnie. Potrafi uszanować różnice charakteru i osobowości, nie próbuje mnie do czegoś przymuszać bo tak wypada.

W Polsce też miałem dosyć dobre baby, ale taka jedna prosta różnica - one mi oznajmiały, że jest jakaś impreza rodzinna i imperatywem było moje w niej uczestnictwo.
Niemka pyta mnie, czy mam ochotę się z nią na takie wydarzenie wybrać. I "nie" jest legitną odpowiedzią.

Niemcy są od małego "równo" wychowywani.
xD wiadomo, to wcale nie chłopy same sobie robią piekłomezczyzn


@Wera94: Niby tak, ale te najnowsze pierdoły jak parytety w pracy czy dofinansowania tylko dla kobiet to już typowo feministki. Do tego poparcie dla obowiązkowych ćwiczeń tylko dla mężczyzn feministek z partii Razem
@Wera94: ale to baby rządzą na tzw. rynku matromonialnym, decydując kto "ma u nich szansę", a kto nie. Kto jest "słodziakiem", a kto śmieciem. Kto ma prawo do nich podejść, a na kogo patrzą wilkiem, gdy tylko znajduje się w otoczeniu. To niech przez nabuzowanych testosteronem samców alfa, lecz przez samice zostałem uznany za niezgodnego zaszczytu zadawania się z nimi. Śmiecia niewartego obcowania z ich majestatem. To żadna baba nie widziała
@ArmageddonPrzeciwBladziom: potwierdzam co piszą @Jin: i @JackSpaniels: warto spróbować i pójść na parę randek z typiarami z zachodu. nie mówię, że wystarczy spotkać jedną i już jest jak w bajce, zawsze się trafi taka, która po prostu ma tak inny charakter, że nie ma nawet sensu być parą, ale to normalne.

w polsce też w większości spotykałem się ze spoko dziewczynami, ale różnicę czuć mocno.
Polski mężczyzna jest jak feudalny samura


@KorwinizacjaPrzelyku: Samuraje to akurat rządzili w domu i w gospodarstwie, oficjalnie posuwali służące, mieli szacunek na rewirze, a jak żona próbowała pyskować to lepa na mordę i był spokój. Porównanie bardzo krzywdzące dla feudalnej dżapan.
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

Można też ściągnąć sobie babę z Filipin np.
Znajomy Niemiec tak zrobił.
Na początku znajomi krzywo na niego patrzyli, bo jego partnerka miała już 2 dzieci i wszyscy myśleli, że jak dostanie niemiecki paszport to go kopnie w dupę, a stało się odwrotnie. Już jako 30+ poszła w Niemczech do szkoły, zdobyła zawód, pracuje i urodziła temu znajomemu kolejną dwójkę. Tamte wcześniejsze dzieci odnoszą się do niego z wielkim szacunkiem
@Wera94: to ja ci powiem, że będąc chłopem przyznając się do depresji i zaburzeń lękowych z miejsca jesteś red flagą dla baby i z 5/10 stajesz się 1/10 oraz jest to idealny argument by się od ciebie odciąć. częściej zdrowy mężczyzna potrafi zaakceptować i zająć się chorą psychicznie różową niż w drugą stronę. poza tym to poczytaj sobie wątki na reddicie jak szybko kobiety się odwracały od chłopów pod wpływem przyznania
@Zerp:

chłopy sie nie zabijają bo maja wiek emerytalny wyższy albo dlatego ze do woja mogą trafić


a nie, no to luz, jak dyskryminacja jest, ale nie na tyle duza zebyscie sie zabijali to luzik xD pomijam fakt, że zwyczajnie klamiesz - są setki, jeśli nie tysiące, potwierdzonych samobójstw/samookaleczen byleby nie trafić do woja i na falę (ktorą też faceci robią sobie nawzajem)

@ArmageddonPrzeciwBladziom: niby tak, ale czy w drugą