Wpis z mikrobloga

Coś jest mocno nie tak na linii Tomek - Kaśka i wiele osób koncentruje się przede wszystkim na zachowaniu Kasi. Ja mam wrażenie, ze tam było coś o czym my nie wiemy. W sensie nie seks, tylko jakaś deklaracja uczuciowa ze strony Tomka, która okazała się średnio wiążąca. Z jakiegoś powodu Kaśka mówi, ze ‚się zawiodła, ze myślała ze jest inny…’. Nie wydaje mi się, że wszystko to co się dzieje opiera się wyłącznie na pocałunku, jak dla mnie produkcja nie pokazała nam czegoś ważnego, czegoś co postawiłoby sprawę w zupełnie innym świetle.

Myśle, że żadna z dziewczyn nie pasuje do Tomka. Kasia oczekuje czegoś innego, Magda wyglada jak jego matka a Monika jest na maksa dziwna i przechodzi mnie dreszcz żenady jak na nią patrzę…
Z całej trójki najbliżej mi do Kaski. Mam nadzieje, że po wyjściu z willi trafił jej sie ktoś dobry.

#40kontra20
  • 5
@Kobieteria: już to raz pisałam na tagu, ale według mnie Tomek dostał delikatną sugestię od produkcji by potrzymać trochę widzów w większej niepewności i przestać się tak skupać tylko na Kasi. Jaki byłby sens gdyby do finału szedł twardo trzymając się jednej kobiety? I o ile wierzę, że on lubi Magdę i czuje do niej sympatię, to totalnie nie kupuję jego zainteresowania Moniką. W ogóle mam wrażenie, że pod względem atrakcyjności
@Tarka99: mnie wlasnie dziwilo bo od początku jak Monika była na dole on inicjowal z nia kontakt, przytulal , dotykał ale jakby o dziwo nie widzial zainteresowania. Za to nie kupuje tego zainteresowania z jej strony o czym mówiła ostatnio jemu. To jskby próba zatowania tyłka pod koniec. Jakoś nie widzę w życiu codziennym jego z Kasia , ani Magdą.