Wpis z mikrobloga

@Usermeme: wole byc 30 min przed niz 5 min po czasie, malo co mnie tak denerwuje jak ludzie ktorzy spoznialstwo przerobili na zabawna i quirky ceche charakteru, ''bo wiecie hihi ja to zawsze spozniona trzeba mi mowic ze spotkanie jest na 17 kiedy jest na 19 a i tak sie spoznie hihi'', dla mnie to nic innego jak nieodpowiedzialnosc, brak szacunku do czasu drugiej osoby i totalne nierozgarniecie ktore mozna wybaczyc
  • Odpowiedz
@Usermeme: nienawidzę sie spozniac i nie lubie jak ktos sie spóźnia. Strasznie mi glupio jak sie gdzies spoznie nawet przez jakies nieprzewidziane sytuacje
  • Odpowiedz
dobrym sposobem na spóźniających się znajomych jest umówienie się z nimi 15 minut wcześniej niż się samemu przyjdzie xD


@El_mirabel: Tak robiłem kiedyś, ale teraz mówię, że jak nie przyjdą punktualnie to wyjdę. Zresztą zawsze wychodziłem po spóźnieniu ponad 15 minut to też działa.
  • Odpowiedz
@Usermeme: mialem takiego dobrego znajomego ktory czasami sie spoznial. W ostatnich latach to juz kazdy jak sie z nim umawial to na 2h wczesniej zeby moze byl na czas. Aktualnie wszyscy z nim zerwali kontakt a koles ma nowa ksywe "pan wymowka" ( )
  • Odpowiedz
ostatnio syn miał jasełka w przedszkolu, start 15:00 - no to jestem już 14:50, siedzimy, czekamy, widzę jak dzieciaki już mają dość, bo stoją już pół godziny jak słupy poubierani w ten szajs, mija 15:00 i pani dyrektor #!$%@? takim tekstem: "no to jeszcze poczekamy z 15 minut bo widzę, że jeszcze rodzice się schodzą" nosz kurrwaa, myslałem że jej #!$%@? na miejscu. Dzieciaki #!$%@?, ja #!$%@? bo jakieś #!$%@? madki nie
  • Odpowiedz
@Usermeme: do kogoś zawsze sie staram być na czas.
Ale zawsze daje 5-10 min rezerwy i nie czepiam sie tak somo inni że ja sie spoznie.
Jeśli chodzi o robotę to ch*j im w dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niech dadzą plusa ci którzy starają nigdy nie spóźniać.

Dla mnie to jest całkowity punkt honoru.


@Usermeme: Ciekawy fetysz.
Mam tylko nadizeję, że w związku z tym nie stwarzasz chorej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu, tj partnerka/dzieci.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mbasasello: Kiedyś miałem takiego znajomego i zawsze jak po niego z ziomkami zajezdzalem autem to trzeba było czekać mimo umówionej godziny. Raz się #!$%@?łem i odjechałem. Gość był strasznie zdziwiony. Od tamtej pory był punktualnie.
  • Odpowiedz
@Usermeme: zauważyłem że zazwyczaj kobiety się spóźniają bo makijaż bo włosy bo kąpanie bo paznokcie bo coś.
Kiedyś przeprowadzałem rozmowy o pracę w mojej firmie i jedna różowa się spóźniła prawie 1.5 godziny. Wytłumaczenie było takie jak wyżej xd
  • Odpowiedz
ostatnio syn miał jasełka w przedszkolu, start 15:00 - no to jestem już 14:50, siedzimy, czekamy, widzę jak dzieciaki już mają dość, bo stoją już pół godziny jak słupy poubierani w ten szajs, mija 15:00 i pani dyrektor #!$%@? takim tekstem: "no to jeszcze poczekamy z 15 minut bo widzę, że jeszcze rodzice się schodzą" nosz kurrwaa, myslałem że jej #!$%@? na miejscu. Dzieciaki #!$%@?, ja #!$%@? bo jakieś #!$%@? madki nie
  • Odpowiedz
@Usermeme: ja ze spóźnialskimi umawiam się na pół godziny przed tym jak ja będę i zazwyczaj jesteśmy o tej samej godzinie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz