Wpis z mikrobloga

Jakie firmy produkują obecnie dobre jakościowo myszki, ewentualnie jakiś model godny uwagi? Aktualnie mam 3 sztukę Deathaddera i znowu pojawił się problem z wieloklikiem, więc tą firmę sobie już odpuszczę.

#pcmasterrace
  • 18
@Niss: Deathaddery z optycznymi switchami nie mają problemu z wieloklikiem, np. Deathadder V3 Pro. Ogólnie optyczne switche nie wykształcają tego problemu.
@Czapelek Nie mam propozycji. Moim rozwiązaniem jest worek mikroswitchy w szufladzie, ale to nie jest rozwiązanie dla każdego.
Gdyby Logitechy nie miały takiego problemu, to ja tego worka bym nie miał.
A czy wszystkie? Nie wiem. Wiem za to ze ty pisałeś o wszystkich, bo napisałeś jedynie "Logitech"
Jakie firmy produkują obecnie dobre jakościowo myszki, ewentualnie jakiś model godny uwagi?


@Portier-Harry_Portier: Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pytanie o firmę, a EWENTUALNIE model, podałem firmę Logitech a więc odpowiedziałem na pytanie.
@Portier-Harry_Portier: Co masz do logitecha jeżeli chodzi o jakość myszek? Może podrzucisz tutaj jakiegoś a4techa jako dobrą jakościowo. Skoro wiesz jakie firmy produkują dobre jakościowo myszki to się tym podziel a nie przypierdzielasz się do mojej propozycji
@Niss: hmm, no to może problem jest z tymi wersjami "nie-pro?" Próbowałeś googlować coś w stylu "deathadder v3/v2 pro multiclick issue"? Jak nie będzie wyników to znaczy, że problem nie istnieje na wersjach pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)