Wpis z mikrobloga

Jak wy ludzie czujecie się psychicznie zarabiając 2800 na magazynach i to na nockach.


@Qwerti69: nie ma w polsce zarabiajacych mniej niz 5k na reke. Gdyby ludzie zarabiali tyle co piszesz to pogoniliby rzadzacych w obecnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Qwerti69: ja mam trochę inny problem, tzn. zarabiam dobrze, ale mam jakiś taki niepokój, że kryzys się rozkręci, skończą się dobre zarobki i nie wiem, co wtedy ;< staram się dużo odkładać, bo nie mam frajdy z wydawania pieniędzy, może oprócz steków i wakacji ;p a tak to nie mam dużych potrzeb materialnych i udaje się odkładać mniej więcej pół pensji co miesiąc.
  • Odpowiedz
staram się dużo odkładać, bo nie mam frajdy z wydawania pieniędzy


@BarkaMleczna: mati morawiecki za to ma niezwykłą frajdę patrzeć, jak inflacja ci zżera te oszczędności. Jak nie wydajesz to chociaż inwestuj.
  • Odpowiedz
Jak wy ludzie czujecie się psychicznie zarabiając 2800 na magazynach i to na nockach. Przecież w tych czasach to jest totalne nic , już lepiej być menelem z pod żabki albo brać socjal. Podziwiam za stalowa psychikę.


@Qwerti69: Ludzie postawieni pod ścianą będą i #!$%@?ć za miskę ryżu.
Jeszcze pamiętam z 10 lat temu jak kolega mi się chwalił że mu się życie ułożyło bo dostał 14 brutto zamiast 12 pln
  • Odpowiedz