Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak poradzić sobie z zazdrością o orbiterów i kolegów dziewczyny.
Non stop dostawała zaproszenia na randki, ostatnio zacząłem nawet czuć niepokój bo mi o nich nie mówi.
Na moim lapku jest zalogowana na swoją pocztę i nawet raz mi wyskoczyło powiadomienie, wiadomość, nie licząc ig to nawet do niej epopeje na maila wysyłają.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63baf197bab6bef5c09046c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja wychodzę z założenia że jak ma zdradzić to i tak to zrobi. Jak będziesz jej nie dawał okazji to nigdy się nie przekonasz. Lepiej ogarnąć to teraz niż przykładowo po paru latach małżeństwa. A nie martw się bo jak już jedną wyrwałeś to z każdą kolejną pójdzie łatwiej. Ważne tylko byś miał cichy wzgląd i wiedział czy laska dała dupy czy nie. Są pewnie sygnały na ktore musisz zaeagowac
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli nie tylko ma ig żeby łapać atencje, także rozdaje emaile a co za tym idzie zapewne numer telefonu.

TO że o tym piszesz to znaczy że już wiesz w jakim kier to idzie. Im bardziej się boisz tym bardziej to widać np w postaci cichej frustracji.

Bebechy już ci powiedziały co robić.
  • Odpowiedz