Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki kiedyś słyszałem o historii która wydarzyła się w latach 90tych lub nieco później w #pila . Podobno tam w wieżowcu na parterze mieszkał jakiś satanista który miał ostro namieszane w bani. Mieszkał z matką która zabił, potem odprawiał jakieś rytuały. Pamiętam że to się mogło nazywać brama ognia czy jakoś tak. Wymalował pentagramy i podpalił mieszkanie razem z sobą i zmarłą matką. Tego samego wieczora tuż przed tragedią rozdawał wszystkie swoje rzeczy znajomym i zrobił imprezę. Podobno to była głośna sprawa w Pile. Jakoś tak mi się dzisiaj przypomniała ta historia i bym sobie poczytał. Ma ktoś więcej informacji na ten temat? #paranormalne #strasznehistorie #kryminalne #satanizm
  • 13
@bikx: @bikx: Nie jestem z Piły, ale bywałem w Pile. Mało tego, byłem w tym wieżowcu i to od jego mieszkańców dowiedziałem się o tej sprawie. W artykule jest podane że ulica to Plac Konstytucji 3 Maja. Nie pamiętam czy to faktycznie ta ulica bo ostatnio byłem tam prawie 10 lat temu. Wiem natomiast że numer wieżowca to 3. Możliwe że ten adres to Konstytucji 3 Maja 3. Ręki sobie