Wpis z mikrobloga

Piszesz o wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trtrtrtr: ja tam się na wczytywaniu w dyskusje kilku userów (serio: kilku. Baczal, Powodzenia, w2cośtamcośtam, DJ700, Bruhhhh) niecro rozwniąłem, ale fakt - 99% dyskusji na wypoku spuszcza mózg do kibla.

Za to na twiteraku przed ilonem muzgiem było fajnie, można było każdego zwyzywać od sprzedajnych panienek i było cacy, teraz boty banują jak #!$%@?.
Ooo nie, nie wolno obrażać mateczki Rosji. Boję się i trzęsę się.


@tusk: skoro dla Ciebie dbanie o poziom dyskusji i nieuciekanie się do podwórkowego języka zasługuje na wyśmiewanie, to lepiej zostań na mirko.
@kinson:

Przyjrzyjcie się ludziom znanym, którzy zaczęli aktywnie korzystać. Przecież w 2-3 lata zmienili się w debili.

Zawsze byli tylko o tym nie było widać bo przekaz musiał przejść przez jakąś redakcję która publikowała jakiś wywiad czy coś w tym stylu. A teraz wystarczy że siądzie na kibel rano i tweetuje jakby jutra miało nie być to i wychodzi że debil
@tusk odkad te #!$%@? kacapskie napadli na Ukraine, uzywam tylko okreslenia kacapo, bo to okreslenie pejoratywne. Nazwa narodu, czy kraju sa zarezerwowane dla normalnych krajow i narodow, ktore nie napadaja i nie morduja.
dlatego założenie tam konta i aktywne uczestnictwo obniża iq, zawęża horyzonty, wzmacnia podziały i powoduje impotencję. Radzę usunąć konto i nie korzystać. Przyjrzyjcie się ludziom znanym, którzy zaczęli aktywnie korzystać. Przecież w 2-3 lata zmienili się w debili.


@kinson: wykop.pl XDXD
@tusk: jezyk plebsu w dyskusji publicznej jest zbedny, kacapski niesie po prostu duzy ladunek emocjonalny, a powazne rozmowy powinny byc merytoryczne, a nie na poziomie podnieconego wujka na weselu
@dzangyl: nigdy nie zrozumiem tej potrzeby odpowiadania każdemu anonowi będąc kimś ważnym w społeczeństwie xD Jedyne co ktoś wyżej powinien robić to wygłaszać swoje zdanie, przekazać informację i tyle, a nie odszczekiwać każdemu psu we wsi xDD Nawet nie chodzi o tu o jakieś wywyższanie się, ale zwyczajny bezsens takiego działania sprowadzającego się do pustej paplaniny, która w większości przypadków nikogo do niczego nie przekonuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl: dlatego założenie tam konta i aktywne uczestnictwo obniża iq, zawęża horyzonty, wzmacnia podziały i powoduje impotencję. Radzę usunąć konto i nie korzystać. Przyjrzyjcie się ludziom znanym, którzy zaczęli aktywnie korzystać. Przecież w 2-3 lata zmienili się w debili.

@kinson: Jakąś alternatywa? Lurker? Albicla?
ja np mam opory żeby mówić "rosja", "rosjanie" nie przechodzi mi to przez gardło, mam takie do nich obrzydzenie, że co nawyżej mogę powiedzieć kacapy i kacapistan.


@michalm8708: kiedyś ta wojna się skończy i wtedy będzie "no ale to nie prawdziwi rosjanie to robili, to kacapy! to orki były! prawdziwi rosjanie byli przeciw wojnie, to wszystko te podłe kacapy!"
Innymi słowy - już teraz z chęcią budujesz narrację pod przyszłe wybielanie