Wpis z mikrobloga

Zaczynam pierwszą #glodowka w tym roku.
Tylko 6 dni: dziś - piątek do północy.
Żebym nie miał głupich myśli o przerwaniu, to jeśli przerwę przed terminem to wysyłam losowej osobie z pisujących 1000 GBP.
Zczarnolistowani nie biorą udziału.
gdybym się rozchorował - gorączka itd. to wszystko jest anulowane.
#rozdajo
  • 79
  • Odpowiedz
@Dakkar No i co z tego, że kiedyś ludzie mieli takie sytuacje, że czasem dłużej niż dzień nie zdobyli pożywienia? To nie znaczy, że było to dla nich zdrowe, jakoś nigdy żaden lekarz mi nie powiedział abym sobie tygodniową głodówkę urządził...
Tak sami mogę powiedzieć, że kiedyś nie używano elektryczności, a mimo to sam z niej korzystasz... Kiepskim argumentem jest, że kiedyś coś inaczej ludzie robili.
  • Odpowiedz
@sqlserver Nie bardzo rozumiem powodu twojej głodówki. Mówisz, że robisz to dla poczucia, że masz nad czymś kontrolę, ale przecież gdybyś nie zrobił sobie głodówki to wciąż to by była twoja decyzja a nie innych, że jesz normalnie, a więc to ty miałbyś kontrolę.

Co do tego, że nie wiele osób robi sobie głodówki to ten argument również do mnie nie przemawia. Przecież powodem dla którego ludzie nie robią sobie takich tygodniowych
  • Odpowiedz
@Zapaczony: ale co autofagia? nie ma żadnych badań że głodówka wpływa pozytywnie na organizm człowieka. Ta, zaraz mi wyskoczysz że ktoś dostał za Nobla. Owszem, za mechanizm autofagii u DROŻDŻY. Człowiek jest jednak trochę bardziej złożonym organizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sqlserver: Głodówki są zajebiste.
Tylko kup sobie elektrolity, tak na wszelki wypadek. Przy 7 dniowym poście raczej powinno być ok, ale warto miec kilka saszetek.
  • Odpowiedz